Протокол проведення сесії

Протокол Двадцять друга сесiя Житомирської обласної ради

12-03-2014p.

На сесії проведені реєстрації

          12-03-2014 10:03:01 79

          12-03-2014 10:04:21 81

          12-03-2014 10:09:02 82 - дореєстрровано Бочковського О.В.

          12-03-2014 10:34:26 83 – дореєстровано Ревегу О.В.

Процедурні питання

 

          

     Виступили:   10:12:30: Корх Олег Вiкторович

Голосування за обрання секретаріату

     Голосування: 10:15:10:  За  79, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

     По фракціям: 10:15:10 Партiя регiонiв:  За   9, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:10 Батькiвщина    :  За  18, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:15:10 Народна Партiя :  За  16, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:10 КПУ            :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

     По фракціям: 10:15:10 Фронт Змiн     :  За   7, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:10 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:10 Позафракцiйний :  За  23, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

Голосування пропозиції Француза В.Й. за відкрите голосування

     Голосування: 10:15:55:  За  74, проти   0, утримались   3, не голосувало   5

     По фракціям: 10:15:55 Партiя регiонiв:  За   8, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:15:55 Батькiвщина    :  За  17, проти   0, утримались   1, не голосувало   1

     По фракціям: 10:15:55 Народна Партiя :  За  15, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:15:55 КПУ            :  За   4, проти   0, утримались   1, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:55 Фронт Змiн     :  За   6, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:15:55 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:15:55 Позафракцiйний :  За  21, проти   0, утримались   1, не голосувало   1


 

Голосування за взяття порядку денного за основу

     Голосування: 10:19:46:  За  81, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:19:46 Партiя регiонiв:  За   8, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:19:46 Батькiвщина    :  За  19, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:19:46 Народна Партiя :  За  16, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:19:46 КПУ            :  За   5, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:19:46 Фронт Змiн     :  За   7, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:19:46 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:19:46 Позафракцiйний :  За  23, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     Виступили:   10:20:06: Тітов Віктор Васильович

     Виступили:   10:20:39: Пастовенський Олександр Вiкторович

Голосування за пропозицію депутата Пастовенського О.В.

     Голосування: 10:21:19:  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

     По фракціям: 10:21:19 Партiя регiонiв:  За   8, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:19 Батькiвщина    :  За  19, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:21:19 Народна Партiя :  За  16, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:21:19 КПУ            :  За   4, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:19 Фронт Змiн     :  За   6, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:19 ВЧНП           :  За   1, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

     По фракціям: 10:21:19 Позафракцiйний :  За  23, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

Голосування за порядок денний в цілому

     Голосування: 10:21:49:  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

     По фракціям: 10:21:49 Партiя регiонiв:  За   8, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:49 Батькiвщина    :  За  19, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:21:49 Народна Партiя :  За  15, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:49 КПУ            :  За   4, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:49 Фронт Змiн     :  За   6, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:21:49 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:21:49 Позафракцiйний :  За  22, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

Голосування за регламент сесії

     Голосування: 10:23:04:  За  81, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:23:04 Партiя регiонiв:  За   9, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:23:04 Батькiвщина    :  За  19, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:23:04 Народна Партiя :  За  16, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:23:04 КПУ            :  За   4, проти   0, утримались   0, не голосувало  1

     По фракціям: 10:23:04 Фронт Змiн     :  За   7, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:23:04 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:23:04 Позафракцiйний :  За  23, проти   0, утримались   0, не голосувало   0


  1.  Повiдомлення тер.виборч.комiсiї                            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  Про вiдкрите поiменне голосування                           

     Голосування: 10:35:56:  За  77, проти   1, утримались   0, не голосувало   5

     По фракціям: 10:35:56 Партiя регiонiв:  За   9, проти   1, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:35:56 Батькiвщина    :  За  19, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:35:56 Народна Партiя :  За  16, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:35:56 КПУ            :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

     По фракціям: 10:35:56 Фронт Змiн     :  За   6, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

     По фракціям: 10:35:56 ВЧНП           :  За   3, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

     По фракціям: 10:35:56 Позафракцiйний :  За  21, проти   0, утримались   0, не голосувало  2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  Про внесення змiн до статтi 53 Регламенту роботи облради VІ скликання                                                

     Поіменно:    10:40:18 :  За  82, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


 

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович               за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

          Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           


  4.  Про внесення змiн до рiшення облради вiд 17.11.10 №9      

     Виступили:   10:41:19: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Поіменно:    10:43:56 :  За  74, проти   3, утримались   3, не голосувало   3

          -------------   Фракція ПР                              

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                           проти

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                            проти

           Войтенко Архип Борисович                          проти

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

          Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


 

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                                 утр

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                 утр

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович        за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                      утр

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1


     Виступили:   10:45:38: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   10:47:08: Тітов Віктор Васильович

     Виступили:   10:48:09: Іваницька Тетяна Володимирівна

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  5.  Про внесення змiн до рiшення облради вiд 17.11.10 №10     

     Поіменно:    10:51:36 :  За  81, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6.  Про внесення змiн до рiшення облради вiд 14.12.10 №15     

     Поіменно:    10:52:22 :  За  81, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                   за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                    

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           


  7.  Про затвердження звiту про виконання бюджету на 2013 рiк   

     Виступили:   10:53:10: Мініч Леонід Григорович

     Виступили:   11:16:15: Сметанюк Богдан Степанович

     Виступили:   11:19:59: Гринчук Сергiй Iванович

     Виступили:   11:23:30: Марцун Олександр Миколайович

     Виступили:   11:26:43: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:28:21: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   10:53:10: Мініч Леонід Григорович

     Виступили:   11:30:25: Кропачов Дмитро Iгорович

     Поіменно:    11:32:08 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                 за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

          Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


     Виступили:   11:35:25: Чорний Петро Iванович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8.  Про затвердження розпоряджень голови ОР                    

     Поіменно:    11:50:30 :  За  78, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                              

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           


9. Питання комунальної власності

  9. 1 Про скасування рiшень облради вiд 20.12.12 № 783 та від 19.09.2013 № 981                                                 

     Поіменно:    11:51:14 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8 Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

          Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           


  9. 2 Про надання згоди на прийняття у спiльну власнiсть зем.дiл 

     янок                                                        

     Виступили:   11:52:12: Стах Василь Миколайович

     Поіменно:    11:53:38 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

          Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           


  9. 3 Про встановлення орендної плати бюджетним установам                           

     Поіменно:    11:55:05 :  За  70, проти   1, утримались   3, не голосувало   9

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                          проти

           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

          Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                            утр

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                                      утр

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9. 4 Про продовження договору орендимайна з КП "Агенцiя з питань регіонального розаитку» Житомирської обласної ради 

     Поіменно:    11:55:40 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           


  9. 5 Про списання основних засобiв iз балансу КУ по експлуптації адмінбудинків Житомирської обласної ради         

     Поіменно:    11:56:18 :  За  73, проти   0, утримались   1, не голосувало   9

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

          -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

          Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3


          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:  0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           


  9. 6 Про списання основних засобiв iз балансiв пiд-в та установ 

     Поіменно:    11:57:01 :  За  68, проти   2, утримались   2, не голосувало  11

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                          проти

           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                        проти

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

          Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  10  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:   5


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           


10.  Звернення до Кабінету Міністрів України щодо вирiшення питаня про затримки проходження бюджетних коштiв                                 

     Поіменно:    11:57:44 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                     за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                   за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           


11.  Звернення до Мiнсоцполiтики України щодо безкоштовногохарчування дiтей потерпілих в наслідок Чорнобильської катастрофи                                         

     Виступили:   11:58:17: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   12:00:21: Перегуда Вiктор Петрович

     Виступили:   12:02:16: Озерчук Андрiй Миколайович

     Поіменно:    12:03:55 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:  5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович        за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

          Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           


12.  Звернення до Мiнсоцполiтики України щодо забеспечення громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС,сан-кур путiвками                            

     Поіменно:    12:05:12 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           


Голосування за проект рішення, який вніс депутат Пастовенський

     Поіменно:    12:06:22 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


13.  Iнформацiя щодо пiдготовки АПК областi до проведення весняно-польових робiт                                          

     Поіменно:    12:07:00 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

          Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

          Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            


14.  Iнформацiя про результати розгляду запитiв депутатiв обласної ради                                                 

Вирішили взяяти до відома

15. За пропозицію депутата Арешонкова В.Ю. направити депутатські запити до виконавців

     Поіменно:    12:11:40 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Тітов Віктор Васильович                                          негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


          -------------   ВЧНП                                   

           Стах Василь Миколайович                     за

          Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   12:25:00 Коцюбко О.П.

     Виступили:   12:30:05: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Виступили:   12:31:52: Тимошенко Микола Михайлович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

                 12:50:00 сесія оголошена закритою

Голова            

Секретаріат          

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr