Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Тридцять четверта Житомирської обласної ради

15-10-2015p.

На сесії проведені реєстрації

15-10-2015 10:05:41 78         

15-10-2015 10:32:20 79 – дореєстровано Долгих Я.Д.         

15-10-2015 11:06:54 80 – дореєстровано Гордійчук В.П.

Порядок денний: 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Виступили:   10:09:07: Ломаков Григорій Миколайович

Голосування за склад секретаріату

     Поіменно:    10:09:42 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

          Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

          Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за порядок денний за основу

     Поіменно:    10:24:50 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                  за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович        за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:25:25: Сухораба Василь Петрович

Голосування за пропозицію депутата Сухораби В.П. про включення питання у порядок денний

     Поіменно:    10:26:22 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

   &n0анцуз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

          -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Голосування за пропозицію депутата Годованого Р.М. про включення питання у порядок денний      

     Поіменно:    10:29:52 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

          Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Голосування за пропозицію депутата Годованого Р.М. про включення питання у порядок денний      

Поіменно:    10:30:18 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

          Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Голосування за пропозицію депутата Годованого Р.М. про включення питання у порядок денний      

Поіменно:    10:30:55 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                   за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

          Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

     Голосування за пропозицію депутата Годованого Р.М. про включення питання у порядок денний      

Поіменно:    10:31:27 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

          Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

          Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  28  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:31:35: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   10:32:05: Ємченко Ганна Григорiвна

Голосування за пропозицію депутата Ємченко Г.Г. про включення питання у порядок денний      

     Поіменно:    10:32:46 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

          Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

    

Голосування за пропозицію депутата Ємченко Г.Г. про включення питання у порядок денний      

Поіменно:    10:33:17 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Виступили:   10:33:26: Градовський Юрiй Григорович

Голосування за пропозицію депутата Градовського Ю.Г. про включення питання у порядок денний      

     Поіменно:   10:34:03 :  За  79, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                    за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:34:12: Будник Роман Петрович

Голосування за пропозицію депутата Будника Р.П. про включення питання у порядок денний      

     Поіменно:    10:36:12 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

          -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

          Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Голосування за пропозицію депутата Будника Р.П. про включення питання у порядок денний Поіменно:    10:36:45 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало  23

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

          Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:  18  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   10:37:31: Будник Роман Петрович

     Виступили:   10:38:47: Гринчук Сергiй Iванович

     Виступили:   10:40:03: Нусбаум Степан Антонович

Голосування за пропозицію депутата Будника Р.П. за повернення до голосування

     Поіменно:    10:42:32 :  За  52, проти   1, утримались   1, не голосувало  25

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                           проти

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:  18  За:   6  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  11

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                    утр

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4


     Виступили:   10:42:48: Будник Роман Петрович

     Виступили:   10:43:11: Озерчук Андрiй Миколайович

    Виступили:   10:44:27: Кривенко Вадим Валерiйович

     Виступили:   10:46:02: Мiнаєв Артур Євгенiйович

     Виступили:   10:48:20: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   10:48:57: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   10:51:43: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   10:53:01: Остап'юк Анатолiй Васильович

Голосування за пропозицію депутата Будника Р.П. про включення питання у порядок денний

     Поіменно:    10:54:08 :  За  23, проти  10, утримались   6, не голосувало  40

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                          проти

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                      проти

           Гринчук Сергiй Iванович                           проти

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:  18  За:   2  Проти:   4  Утрималось:   1  Неголосувало:  11

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           -  -  Депутатів:  18  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  11

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                          проти

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                                      утр

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                 утр

           Троц Вiктор Миколайович                           проти

           Сич Наталiя Омельянiвна                           проти

           Нагорняк Володимир Васильович                                утр

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                    утр

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                             проти

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  12  Проти:   5  Утрималось:   3  Неголосувало:   9

           

     Виступили:   10:54:49: Нагорняк Володимир Васильович

     Виступили:   10:59:20: Будник Роман Петрович

Голосування за пропозицію депутата Нагорняка В,В. про включення питання у порядок денний

     Поіменно:    11:02:51 :  За  66, проти   3, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

          Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

          Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                         негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  22  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

     Виступили:   11:03:06: Ломаков Григорій Миколайович

Голосування за пропозицію депутата Ломакова Г.М. про включення питання у порядок денний

     Поіменно:    11:04:43 :  За  64, проти   2, утримались   0, не голосувало  13

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                         проти

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

Голосування за порядок денний в цілому 

Поіменно:    11:06:48 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


     Голосування за  Регламент роботи сесії

Поіменно:    11:07:36 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

    

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  1 Про тимчасову змiну розподiлу орендної плати.

Голосування по питанню             

     Поіменно:    11:08:13 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

          Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2. Про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки

Голосування Поіменно:    11:08:57 :  За  79, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18 За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

          Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  3. Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони, 10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України в Житомирській області

Голосування Поіменно:    11:09:39 :  За  76, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  4 Про спрямування коштiв обласного бюджету.                  

   Голосування Поіменно:    11:10:13 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

          Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5 Про внесення змiн до обласного бюджету на 2015 рiк.        

     Виступили:   11:10:35: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   11:17:25: Вайсберг Юрiй Рувимович

     Виступили:   11:18:53: Нехворовський Олександр Миколайович

     Виступили:   11:19:30: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   11:24:49: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:30:26: Дяченко Андрій Васильович

   Голосування за пропозицію бюджетної комісії

Поіменно:    11:32:24 :  За  27, проти   5, утримались   8, не голосувало  40

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  10  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           -  -  Депутатів:  18  За:   3  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

          Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Величук Анатолiй Iванович                                    утр

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                утр

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                    утр

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол

           Будник Роман Петрович                             проти

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:   7  Проти:   3  Утрималось:   6  Неголосувало:  13

           

     Голосування за основу, яка підтримана всіма комісіями

Поіменно:    11:33:15 :  За  71, проти   1, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

          Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

            

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

          Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

          Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                          проти

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


Голосування за додаткову пропозицію Ємченко Г.Г.    

Поіменно:    11:33:55 :  За  78, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                  за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

    

Голосування за додаткову пропозицію Ємченко Г.Г.    

Поіменно:    11:34:24 :  За  73, проти   0, утримались   1, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

          Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                   за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                     утр

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

     Голосування за пропозицію Годованого Р.М.

           

     Поіменно:    11:36:18 :  За  73, проти   1, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                          проти

           -  -  Депутатів:  29  За: 24  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4


Голосування за додаткову пропозицію Ємченко Г.Г

Поіменно:    11:36:48 :  За  25, проти   5, утримались   4, не голосувало  46

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                                     утр

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           -  -  Депутатів:  18  За:   3  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                  утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:   9  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:  16

           

     Голосування за рішення в цілому    

Поіменно:    11:37:29 :  За  77, проти   1, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                      за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

          Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

          Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                          проти

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

6.  Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адмiнiстрацiї.                                               

   Голосування Поіменно:    11:37:57 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про внесення змін до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 роки щодо зменшення фінансування розвитку галузі у 2015 році.                          

  Голосування Поіменно:    11:38:27 :  За  72, проти   1, утримались   1, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:  4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  8.  Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2015 – 2016 роки.                                               

Голосування Поіменно:    11:38:57 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

          Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

          Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9.  Про інформацію управління ДСНС України у Житомирській області про хід виконання обласної комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій на 2011-2015 роки, зі змінами

     Виступили:   11:39:46: Нiкiтчук Iгор Валерiйович

     Виступили:   11:40:39: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   11:44:38: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   11:45:22: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   11:46:34: Олещенко Микола Миколайович

Голосування Поіменно:    11:48:06 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  10.  Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради та розвитку інформаційної сфери області на 2013-2015 роки

     .                                                           

Голосування Поіменно:    11:50:32 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                   за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                    за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  11 Про призначення директора вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради         

  Голосування Поіменно:    11:51:10 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  12 Про внесення та погодження змін до Статуту комунального навчального закладу «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.               

  Голосування Поіменно:    11:51:37 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

          -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

          Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

          

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13 Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями

  Голосування Поіменно:    11:52:12 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  14 Про затвердження ліквідаційного балансу Житомирського обласного центру кінематографії Житомирської обласної ради

Голосування Поіменно:    11:52:36 :  За  70, проти   1, утримались   0, не голосувало   9

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                           проти

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                    за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  15 Про припинення комунального підприємства «Житомирський обласний навчально-курсовий комбінат» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до обласного комунального підприємства «Обласний учбово-курсовий комбінат житлово-комунального господарства     Голосування Поіменно:    11:53:10 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


16 Про прийняття будівлі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області      Голосування Поіменно:    11:53:36 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                      за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  17 Про списання основних засобiв.                             

  Голосування Поіменно:    11:53:59 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  18 Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Овруча                                 

  Голосування Поіменно:    11:54:23 :  За  69, проти   0, утримались   0, не голосувало  11

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                        негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0 Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

          Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  19 Про надання у постійне користування земельних ділянок.     

  Голосуваня Поіменно:    11:54:52 :  За  63, проти   0, утримались   1, не голосувало  16

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

         &n