Електронний протокол поіменного голосування

  8.  Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2015 – 2016 роки.                                               

Голосування Поіменно:    11:38:57 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

          Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

          Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9.  Про інформацію управління ДСНС України у Житомирській області про хід виконання обласної комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій області від надзвичайних ситуацій на 2011-2015 роки, зі змінами

     Виступили:   11:39:46: Нiкiтчук Iгор Валерiйович

     Виступили:   11:40:39: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   11:44:38: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   11:45:22: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   11:46:34: Олещенко Микола Миколайович

Голосування Поіменно:    11:48:06 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  10.  Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності обласної державної адміністрації, обласної ради та розвитку інформаційної сфери області на 2013-2015 роки

     .                                                           

Голосування Поіменно:    11:50:32 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                   за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                    за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  11 Про призначення директора вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради         

  Голосування Поіменно:    11:51:10 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Останнє оновлення: Четвер, 22 жовтня 2015, 12:14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr