Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони,10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України в Житомирській області

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять третя сесія                                                                        VI скликання

від                       №   

Про  внесення змін до програми
матеріально-технічного забезпечення
роти охорони,10-го батальйону
територіальної оборони, частин
Збройних Сил України,  підрозділів
органів внутрішніх справ та Служби
безпеки України в Житомирській області

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 14.01.15 № 15/2015 «Про часткову мобілізацію», розглянувши пропозиції Житомирської обласної державної адміністрації від                           №                                 , враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань бюджету та комунальної         власності від                 , з питань законності, правопорядку і прав людини       від                     , обласна рада

ВИРІШИЛА:   

1. Внести зміни до програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони, 10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України  в Житомирській області, затвердженої рішенням обласної ради від 20.11.14 № 1360, виклавши додаток у новій редакції (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради  від 28.05.15 № 1499 «Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони, 10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України в Житомирській області».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань законності, правопорядку і прав людини та заступника голови обласної ради Годованого Р.М.

 

 

Голова обласної ради                                                                  В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до проекту рішення

 

 

 

Виконавець: головний спеціаліст сектору мобілізаційної роботи
апарату Житомирської облдержадміністрації
Хромова В.Д.,
47-50-91

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 09:29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr