Про надання у користування мисливських угідь громадській організації мисливсько –рибальський спортивний клуб «Смолівський»

  Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять третя сесія   VI скликання
від                      

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації мисливсько –рибальський
спортивний клуб «Смолівський»

Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 26.08.15 №03-01/6200-15 та погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 21.08.15 №3830/19/2-15, клопотання громадської організації мисливсько –рибальський спортивний клуб «Смолівський» від 12.08.15 №7 щодо надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22, 23 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючирекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської  катастрофи,   екології   та     використання природних ресурсів від ______________, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Припинити право користування мисливськими угіддями площею     6313,1 га ДП «Коростишівське ЛГ» на території Коростишівського району у зв’язку з  добровільною відмовою, на підставі подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України.

2. Надати у користування громадській організації мисливсько –рибальський спортивний клуб «Смолівський» мисливські угіддя площею 6313,1,га, а саме: у Смолівському лісництві  кв. 1-119 на території Коростишівського  району, терміном  на     25 років.

3. Громадській організації мисливсько–рибальський спортивний клуб «Смолівський:

3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

3.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користуваннямисливськимиугіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок,на якихзнаходятьсяціугіддя.

3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради                               В.Й. Француз    

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г.– завідувач
сектору земельних відносин виконавчого апарату
обласної ради, 42-01-74                                        

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 09:30

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr