Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на тридцять першій сесії обласної ради шостого скликання

Депутатами обласної ради на тридцять першій сесії обласної ради шостого скликання на адресу посадових осіб було внесено 3 депутатських запити.

На запит депутата Левицького А.В. щодо виділення коштів у сумі 15 тис. грн. на ремонт даху в будинку за адресою: Володарсько-Волинський район, смт Нова Борова, вул. Набережна, 2, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитренко Г.В. повідомив про те, що, враховуючи обмеженість коштів обласного бюджету, які в першочерговому порядку спрямовуються на утримання бюджетних установ обласного значення, для фінансування обласних заходів і програм, виділити кошти на вирішення порушеного питання в даний час немає можливості.

У той же час, пропонуємо розглянути можливість проведення даних робіт за рахунок коштів обласного бюджету, які спрямовуються кожним депутатом на вирішення проблемних питань виборчого округу згідно з рішенням обласної ради від 01.08.06 №58 «Про розподіл коштів від перевиконання доходної частини загального фонду обласного бюджету», зі змінами та доповненнями.

На запит депутата Дяченка А.В. щодо законності вирубки лісових насаджень на території Олевського державного лісового господарства в заказниках державного і місцевого значення т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сіренький С.П. проінформував, що для повноцінного розгляду даного питання необхідно здійснити перевірку діяльності ДП «Олевське лісове господарство». Державною екологічною інспекцією у Житомирській області надіслано лист до Державної екологічної інспекції України з проханням звернутися до Кабінету Міністрів України за отриманням дозволу на проведення позапланової перевірки на території вказаного лісогосподарського підприємства.

Крім того, за інформацією Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, санітарно-оздоровчі заходи у заказниках загальнодержавного значення ДП «Олевське лісове господарство» на 2015 рік не планувалися й не проводилися. План проведення санітарно-оздоровчих заходів у заказниках місцевого значення на 2015 рік погоджено Житомирською обласною державною адміністрацією й затверджено Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

На запит депутата Озерчука А.М. щодо надання додаткової субвенції районному бюджету Лугинського району в сумі 343,3 тис. грн. на утримання дошкільного навчального закладу «Ромашка» с.Липники надав відповідь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитренко Г.В.                   

Відповідно до статті 89 Бюджетного кодексу України, видатки на утримання дошкільних навчальних закладів здійснюються з районних бюджетів та бюджетів міст обласного значення. З обласного бюджету фінансування такого типу закладів не проводиться.

Згідно з чинним бюджетним законодавством, кошти обласного бюджету в першочерговому порядку спрямовуються на утримання бюджетних установ обласного значення та виконання програм, які затверджені обласною радою.

За розрахунками головних розпорядників коштів обласного бюджету, через зростання індексу інфляції та тарифів на енергоносії у 2015 році сума недостатності в коштах на виплату індексації заробітної плати та розрахунки за енергоносії по установах, які фінансуються з обласного бюджету, складає 112,9 млн. грн.

Зважаючи на викладене вище, видатки на зазначені в запиті цілі з обласного бюджету не проводяться.

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 09:29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr