Про перейменування населених пунктів Житомирської області

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ 

Тридцять друга сесія   VІ скликання
від                                 №    

Про перейменування населених
пунктів Житомирської області

У зв’язку з необхідністю приведення назв населених пунктів у відповідність до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого  самоврядування щодо перейменування населених пунктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму  від 03.07.15 № 04-14/9-3427(169304), рішення органів місцевого самоврядування та рекомендації постійної комісії обласної ради  з   питань   регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від                 ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити перейменування населених пунктів Житомирської області згідно з додатком 1.

2. Схвалити подання обласної ради до Верховної Ради України з обґрунтуванням перейменування населених пунктів Житомирської області згідно з додатком 2.

3. Головному управлінню статистики у Житомирській області та головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській областіпісля опублікування у «Відомостях Верховної Ради України»  повідомлення з даного питання внести зміни в облікові дані.

4. Контроль за виконанням рішення покласти  на заступника голови обласної ради Годованого Р.М. та постійну комісію обласної ради  з питань регламенту, депутатської етики  та місцевого самоврядування.

 

Голова обласної ради                                                                          В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до проекту рішення

 

 

 

 

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особаГлушенко М.Д. - начальник
організаційного відділу виконавчого апарату
обласної ради, 47-45-23

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 09:29

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr