Про внесення змін та доповнень до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1159 „Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами та доповненнями

Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

                       сесія                                                                            VI скликання

від                        №

Про внесення змін та доповнень до рішення

обласної ради від 10.04.14  № 1159

„Про затвердження переліків та реєстру

об’єктів спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами

та доповненнями

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від                           , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до рішення обласної ради від 10.04.14              № 1159 „Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами та доповненнями, а саме:

1.1. Виключити із додатка 1 „Перелік установ, організацій, що перебувають у спільній власності  територіальних громад  сіл, селищ, міст Житомирської області ” пункт 74:

„74. Комунальний заклад „Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей „Родина” Житомирської обласної ради”. 

1.2. Виключити із додатка 3 „Перелік нерухомого та рухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області і знаходиться на балансах суб’єктів господарювання інших форм власності” пункт 3:

„3. Частина виробничої будівлі за адресою: м. Житомир,                                     вул. Домбровського, 38, загальною площею 3884,4 кв. м, та склад металів загальною площею 72 кв. м., що перебуває на балансі Житомирського обласного Фонду соціального захисту інвалідів”. 

1.3. Доповнити рішення додатком 6 „Перелік земельних ділянок, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області” (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Годованого Р.М.

Голова обласної ради                                                                            В.Й. Француз

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Латашевич А.А. – головний  спеціаліст
відділу з питань спільної власності територіальних
громад виконавчого апарату обласної ради, 42-19-22

Останнє оновлення: Четвер, 17 вересня 2015, 16:51

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr