Електронний протокол поіменного голосування

59. Про надання погодження Державній службі геології та надр України щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами Західної ділянки Дубрівського родовища каолінів.     Виступили:   16:56:34: Будник Роман Петрович

     Поіменно:    16:57:18 :  За  15, проти  26, утримались   2, не голосувало  35

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                     проти

           Шадурська Олена Юрiївна                           проти

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                           проти

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                    проти

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

          Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   1  Проти:   5  Утрималось:   2  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                      проти

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Перегуда Вiктор Петрович                          проти

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:   2  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Чигир Михайло Андрійович                                         негол

           Острожинський Валентин Євгенович                  проти

           Нагурний Василь Анатолiйович                      проти

           Гордiйчук Вiктор Петрович                         проти

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   2  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович               проти

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                          проти

           Стах Василь Миколайович                           проти

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                       проти

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Лисенко Олексій Юрійович                          проти

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна                    проти

           Зелiнський Роман Степанович                       проти

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                             проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Троц Вiктор Миколайович                           проти

           Збаражський Володимир Андрiйович                  проти

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           -  -  Депутатів:  29  За:  10  Проти:  10  Утрималось:   0  Неголосувало:   9

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

60. Про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Овруцький молочноконсервний комбінат» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.     Виступили:   16:57:30: Будник Роман Петрович

     Поіменно:    16:57:56 :  За  69, проти   0, утримались   0, не голосувало   9

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

          Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

61. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливців та рибалок «Фенікс».

     Виступили:   16:58:04: Будник Роман Петрович

     Поіменно:    16:58:51 :  За   7, проти  20, утримались   5, не голосувало  46

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                     проти

           Шадурська Олена Юрiївна                           проти

           Тарасюк Юрiй Iванович                             проти

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                          проти

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                           проти

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                                     негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   0  Проти:   6  Утрималось:   2  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Перегуда Вiктор Петрович                          проти

           Дейсан Микола Миколайович                         проти

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:   1  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

         -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Чигир Михайло Андрійович                                         негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                        утр

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                           проти

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                       проти

           -  -  Депутатів:   3  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                утр

           Лисенко Олексій Юрійович                          проти

           Бутенко Сергій Григорович                                        негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Дяченко Андрій Васильович                         проти

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                             проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           -  -  Депутатів:  29  За:   5  Проти:   8  Утрималось:   2  Неголосувало:  14

           

     Виступили:   16:59:25: Нагорняк Володимир Васильович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 21:49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr