Електронний протокол поіменного голосування

16. Звіт обласної державної адміністрації про підготовку та готовність до пожежно-небезпечного періоду в області

     Виступили:   14:11:12: Дмитренко Генадiй Васильович

     Виступили:   14:16:50: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:19:41: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:23:12: Сухораба Василь Петрович

     Виступили:   14:24:51: Мiнаєв Артур Євгенiйович

     Виступили:   14:24:56: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   14:25:00: Остудiмов Анатолiй Олександрович

     Виступили:   14:26:49: Лисенко Олексій Юрійович

     Виступили:   14:28:01: Лисенко Олексій Юрійович

     Виступили:   14:28:18: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:33:04: Мiнаєв Артур Євгенiйович

     Виступили:   14:36:49: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   14:37:19: Олещенко Микола Миколайович

     Виступили:   14:42:47: Долгих Ярослав Дмитрович

     Виступили:   14:44:53: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:47:45: Дяченко Андрій Васильович

Голосування зп пропозицію депутата Дяченко А.В.

     Поіменно:    14:48:14 :  За  14, проти   4, утримались   7, не голосувало  53

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

          Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

          Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  17  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:  11

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                  проти

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  16

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Чигир Михайло Андрійович                                         негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                         проти

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                    утр

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол

           Будник Роман Петрович                             проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           -  -  Депутатів:  29  За:   8  Проти:   3  Утрималось:   4  Неголосувало:  14

Інформацію взято до відома

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  17. Інформація обласної державної адміністрації щодо оптимізації мережі малокомплектних навчальних закладів області

     Виступили:   14:49:26: Лагута Ярослав Миколайович

     Виступили:   14:49:34: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   14:50:00: Лагута Ярослав Миколайович

     Виступили:   14:51:27: Лагута Ярослав Миколайович

     Виступили:   14:51:43: Лагута Ярослав Миколайович

     Виступили:   14:55:17: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:55:47: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   14:59:35: Нагорняк Володимир Васильович

     Виступили:   15:01:01: Скавiнська Наталiя Гаврилiвна

     Виступили:   15:08:20: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   15:09:30: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Виступили:   15:10:31: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   15:20:59: Чигир Михайло Андрійович

     Виступили:   15:23:07: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   15:24:48: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   15:26:43: Збаражський Володимир Андрiйович

     Виступили:   15:27:27: Перегуда Вiктор Петрович

Інформацію взято до відома

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  18.Інформація департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації щодо надання населенню житлових субсидій

     Виступили:   15:34:09: Тарасюк Юрiй Iванович

     Виступили:   15:37:30: Тарасюк Юрiй Iванович

     Виступили:   15:37:49: Тарасюк Юрiй Iванович

     Виступили:   15:42:11: Арешонков Володимир Юрiйович

     Виступили:   15:49:03: Ломаков Григорій Миколайович

     Виступили:   15:50:22: Тимошенко Микола Михайлович

     Виступили:   15:52:25: Кривенко Вадим Валерiйович

Інформацію взято до відома

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19. Про призначення головного лікаря Житомирської обласної психіатричної лікарні № 2 Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    15:59:22 :  За  62, проти   0, утримались   3, не голосувало  13

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

          Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

20. Про призначення головного лікаря Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 Житомирської обласної ради.              

     Поіменно:    15:59:55 :  За  61, проти   0, утримались   3, не голосувало  14

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

          Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович              за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 21:49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr