Електронний протокол поіменного голосування

  9. Iнформацiя про стан законостi в областi                    

     Виступили:   13:38:33: Вiйтович Любомир Михайлович

     Виступили:   13:52:48: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   13:55:28: Скавiнська Наталiя Гаврилiвна

     Виступили:   13:57:44: Нестеровський Валерiй Євгенович

     Виступили:   14:00:37: Нестеровський Валерiй Євгенович

     Виступили:   14:00:50: Тарасюк Юрiй Iванович

     Виступили:   14:03:50: Остап'юк Анатолiй Васильович

Інформацію взято до відома

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  10. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації                   

     Поіменно:    14:05:09 :  За  66, проти   1, утримались   0, не голосувало  11

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

          Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                  

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                        проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  25  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  11.Про затвердження плану заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року.

     Поіменно:    14:05:40 :  За  66, проти   1, утримались   0, не голосувало  11

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                                         негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                        проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  12.Про внесення змін до окремих рішень обласної ради та Порядків використання коштів обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2011-2015 роки.

     Поіменно:    14:06:12 :  За  65, проти   0, утримались   0, не голосувало  13

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                         негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  17  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                                         негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   3  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Останнє оновлення: П'ятниця, 11 вересня 2015, 21:49

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr