№1565 Про утворення Іршанської селищної об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Іршанської селищної ради об’єднаної територіальної громади та Іршанського селищного голови

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять друга  сесія                                                VІ скликання

від     14.08.15 № 1565

Про  утворення Іршанської селищної
об’єднаної територіальної  громади та
призначення перших місцевих виборів депутатів
Іршанської  селищної ради об’єднаної
територіальної  громади та  Іршанського
селищного голови

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до частини 7 ст. 7, частини 2 ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про затвердження перспективного плану формування  територій громад Житомирської області», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.08.15 № 244 «Про затвердження висновків щодо відповідності Конституції  та законам України проектів рішень місцевих рад про добровільне об’єднання  територіальних громад», враховуючи подання Іршанського селищного голови від 10.08.15 № 329/02-17, рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від 14.08.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити Іршанську  селищну об’єднану територіальну громаду з центром у селищі міського типу Іршанськ Володарсько-Волинського району Житомирської області.

2. Ввести до Іршанської селищної об’єднаної територіальної громади:

селище міського типу Іршанськ Іршанської селищної ради;

села Добринь, Губенкове, Гута-Добринь, Ємилівка Добринської сільської ради.

3. Призначити перші місцеві вибори депутатів Іршанської селищної ради об’єднаної територіальної громади та Іршанського селищного голови на         25 жовтня 2015 року згідно з чинним законодавством.

4. Доручити Іршанському селищному голові у триденний строк з дня оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання селищної ради та селищного голови об’єднаної територіальної громади здійснити заходи щодо державної реєстрації органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади як юридичних осіб публічного права з найменуванням «Іршанська селищна об’єднана територіальна громада Володарсько-Волинського району Житомирської області».

5. Рішення обласної ради направити у Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України, Центральну виборчу комісію, Житомирську обласну державної адміністрацію, головне управління статистики у Житомирській області.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради Годованого Р.М. та постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

 

 

Голова обласної ради                                                                      В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr