Електронний протокол поіменного голосування

  3.  Про утворення Новоборiвської селищної ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

Поіменно:    10:50:12 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                    за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  4.  Про утворення Народицької селищної ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

     Виступили:   10:50:55: Дяченко Андрій Васильович

Поіменно:    10:53:23 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

          Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

          Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  5.  Про утворення Потiївської сiльської ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

Поіменно:    10:54:28 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

          Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6.  Про утворення Дубрiвської сiльської ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

Поіменно:    10:55:29 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

          Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

          Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про утворення Тетерiвської сiльської ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

     Виступили:   10:56:16: Бiлецький Олег Миколайович

     Виступили:   11:02:15: Бiлецький Олег Миколайович

     Виступили:   11:03:00: Скавiнська Наталiя Гаврилiвна

Поіменно:    11:04:01 :  За  60, проти   0, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  - Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                     утр

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8.  Про утворення Високiвської сiльської ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                     

Поіменно:    11:05:10 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

          Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Рiзне                                                      

     Виступили:   11:05:30: Годований Руслан Миколайович   

     Виступили:   11:07:26: Левицький Анатолій Володимирович

Голосування за направлення депутатських запитів за належністю

Поіменно:    11:10:19 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

          Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                    за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   11:10:43: Розенблат Борислав Соломонович

     Виступили:   11:14:23: Тимошенко Микола Михайлович

     Виступили:   11:18:23: Павленко Юрiй Олексiйович

     Виступили:   11:22:43: Остап'юк Анатолiй Васильович

                  11:31:33 сесію оголошено закритою

Голова             ____________________________

Секретаріат           ____________________________

Останнє оновлення: П'ятниця, 14 серпня 2015, 16:17

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr