Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Тридцять друга сесiя Житомирської обласної ради

14-08-2015p.

На сесії проведені реєстрації:

          14-08-2015 10:03:09 – 63 депутати

дореєстровано: Сосуля В.П.

               Зелінський Р.С.

               Левицький А.В.

          14-08-2015 10:09:03 – 66 депутатів

Порядок денний:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Виступили:   10:13:43: Данилюк Наталiя Адамiвна

Голосування за склад секретаріату сесії.

Поіменно:    10:14:25 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

Голосування за запропонований головою обласної ради порядок денний

Поіменно:    10:18:48 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

          Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  26  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   10:20:58: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   10:25:36: Троц Вiктор Миколайович

     Виступили:   10:26:34: Нехворовський Олександр Миколайович

     Виступили:   10:27:23: Будник Роман Петрович

     Виступили:   10:28:43: Корх Олег Вiкторович

     Виступили:   10:29:12: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   10:29:40: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   10:30:13: Остап'юк Анатолiй Васильович

Сигнальне голосування за пропозицією депутата Дяченка А.В.

Поіменно:    10:31:06 :  За  61, проти   5, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                    

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна                    проти

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                         проти

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                          проти

           -  -  Депутатів:  29  За:  24  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за включення до порядку денного проекту рішення «Про Олевську територіальну громаду»

           

Поіменно:    10:31:46 :  За  43, проти   6, утримались   1, не голосувало  16

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:   8  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6 За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                 утр

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                      проти

           Харитончук Iгор Анатолiйович                      проти

           Троц Вiктор Миколайович                                          негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                          проти

           -  -  Депутатів:  29  За:  14  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:  11

Голосування за порядок денний в цілому

           

Поіменно:    10:32:24 :  За  63, проти   0, утримались   1, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                   за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

          Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                     утр

           -  -  Депутатів:  29  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

Голосування за регламент роботи сесії

Поіменно:    10:33:25 :  За  66, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  1.  Про утворення Червоненської селищної ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                      

     Виступили:   10:37:09: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Виступили:   10:40:10: Ломаков Григорій Миколайович

     Виступили:   10:43:11: Бiлецький Олег Миколайович

Поіменно:    10:46:35 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  Про утворення Iршанської селищної ОТГ та призначення перших мiсцевих виборiв                                      

Поіменно:    10:48:52 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  12  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  29  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr