№1545 Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил Україн


                                                          
trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять перша сесія                            VI скликання
                          

від 28.05.15  № 1545    

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених
осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної
операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців,
працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України,
Служби безпеки України, інших силових структур області,
що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році,
зі змінами    

           Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 15.05.15 № 2250/51/2-15, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 20.05.15, з питань бюджету і комунальної власності від 22.05.15, обласна рада                                      

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році, затвердженої рішенням обласної ради від 16.01.2015 № 1381, зі змінами, а саме:

1.1. Розділ III «Мета програми» викласти у такій редакції:
Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році, розроблено з метою:
 - надання внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції грошової допомоги як таким, що потрапили у важкі життєві обставини;
 - забезпечення внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, умовами тимчасового проживання в установах, підприємствах, організаціях області, харчуванням за необхідністю, здійснення безпечного і регулярного перевезення учнів, дітей до місця навчання у сільській місцевості;
- забезпечення проведення лікування та медичної реабілітації, в тому числі стоматологічного лікування (хірургічного, терапевтичного) та зубного протезування військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції та членів сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які визначені п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Відшкодування за проживання внутрішньо переміщених осіб здійснювати  підприємствам, установам та  організаціям, що перебувають:
-    у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;
-    у спільній власності інших територіальних громад області;
-    у комунальній власності територіальних громад сіл, селищ, міст.
Вищезазначеним підприємствам, установам та  організаціям проводити відшкодування щодо тимчасового проживання протягом шести місяців з моменту взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; для багатодітних сімей, інвалідів, осіб похилого віку і всіх інших внутрішньо переміщених осіб, що потрапили у важкі життєві обставини, за пропозицією робочої групи, створеної спільним розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2014 № 58/18 (зі змінами) цей термін може бути продовжено».

1.2. В абзаці  розділу ІV «Шляхи виконання Програми» додати слова «членів сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які визначені п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»».

1.3. У розділах І «Загальна характеристика Програми» та V «Ресурсне забезпечення Програми» цифри 6,8 млн.грн. замінити цифрами 9,3 млн.грн.

1.4. Підпункт 2  розділу VІ «Очікувані результати» викласти у наступній редакції:
«Відновленню та попередженню порушених внаслідок захворювання або травми різних функцій, в тому числі і відновленню жувальної функції, оптимальній реалізації фізичного, психічного і соціального потенціалу військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції, з метою інтеграції їх в суспільстві, а також наданню допомоги їм, та членам сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, які визначені п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у досягненні максимальної фізичної, психічної, соціальної, професійної та економічної повноцінності».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 


Голова обласної ради                                                                        В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr