№1557 Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Діана»


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять перша  сесія        VI скликання

від   28.05.15                      №1557    

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації «Мисливсько-рибальський 
клуб «Діана»

Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 09.04.15 № 03-01/3168-15 і від 13.11.14 №03-01/5714-14 та погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 10.03.15 №1161/19/2-15, клопотання громадської організації «Мисливсько-рибальський клуб «Діана» від 18.03.15 № 105/15  щодо надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22, 23  Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської   катастрофи, екології та  використання  природних  ресурсів від 19.05.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування частиною мисливських угідь площею 1991,0 га товариству з обмеженою відповідальністю «Житниця» на території Ємільчинського та Новоград-Волинського районів, у зв’язку з  добровільною відмовою на підставі подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України,   у тому числі у кварталах № №1-44 Новоград-Волинського лісництва ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ».

2. Додатково надати у користування мисливські угіддя громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Діана» площею 1991,0 га  в межах кварталів №1-44 Новоград-Волинського лісництва ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»  на території Ємільчинського та Новоград-Волинського районів до раніше наданих згідно з рішенням обласної ради від 27.03.09 № 784 «Про надання мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Діана»   площею 3123,0 га, терміном на  25 років,  визначивши загальну площу мисливських угідь 5114,0 га.

3. Громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Діана»:
 
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.2. При розробці зазначеного проекту врахувати умови щодо встановлення посиленого режиму охорони мисливських угідь із забороною проведення полювання на площі 57,1 га, в межах гідрологічного заказника місцевого значення «Іванівський» та виділення кварталів №№26-30 загальною площею 225,0га  під відтворювальну ділянку відповідно до умов погодження надання у користування  мисливських угідь землекористувачем - ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» на підставі  Положення про гідрологічний заказник місцевого значення «Іванівський» Новоград-Волинського лісництва.

3.3. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

3.4. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

3.5. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                       В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr