№1556 Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливський клуб «Блазер»

 


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять перша  сесія        VI скликання

від  28.05.15                       №1556    

Про надання у користування мисливських угідь
громадській організації «Мисливський  клуб «Блазер»

Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 30.03.15 № 03-01/2779-15 та пропозиції Житомирської обласної державної адміністрації від 14. 05.15 № 2209/39/2-15, клопотання громадської організації «Мисливський клуб «Блазер» від 13.05.15№8  щодо надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22  Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської   катастрофи,    екології    та     використання  природних  ресурсів від 19.05.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування громадській організації «Мисливський клуб «Блазер» мисливські угіддя площею 3267,0 га   на території Бердичівського  району на землях ДП «Бердичівське лісове господарство»  у кварталах  №20-77  Чорнолозького лісництва, терміном  на  15 років.

2. Громадській організації «Мисливський клуб «Блазер»:
 
2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                       В.Й. Француз   

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr