№1554 Про надання у користування мисливських угідь


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять перша  сесія        VI скликання

від  28.05.15                       №1554    

Про надання у користування
мисливських угідь


Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 07.04.15 № 03-01/2937-15 та погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 12.05.15 №2181/19/2-15, клопотання Житомирського обласного управління  лісового та мисливського господарства від 16.04.15 № 03-01/633  щодо надання у користування мисливських угідь, термін користування якими закінчився, керуючись статтями 21, 22  Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської   катастрофи,    екології    та     використання  природних  ресурсів від 19.05.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування державним лісогосподарським підприємствам  мисливські угіддя терміном на 25 років,  згідно з додатком.

2. Державним підприємствам, яким надані у користування мисливські угіддя:
 
2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                        В.Й.Француз   

 

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr