Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Тридцять перша сесiя Житомирської обласної ради 28-05-2015p.

На сесії проведені реєстрації

          28-05-2015 10:08:24 77

          28-05-2015 10:10:00 79 (Повторна реєстрація)

          28-05-2015 10:34:47 82 (Дореєстрація Іваницької, Засіка, Сіранчука)

Порядок денний:

  0.                                                             

               ТРИДЦЯТЬ ПЕРША СЕСIЯ    

               ЖИТОМИРСЬКОЇ            

               ОБЛАСНОЇ РАДИ           

               VI СКЛИКАННЯ             

     Виступили:   10:14:46: Мельничук Андрiй Вiкторович

    

Поіменно:    10:16:46 :  За  76, проти   1, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:  0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                   за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  33  За:  30  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

     Виступили:   10:27:53: Бiлецький Олег Миколайович

Голосування за пропозицію Бiлецького (Секретаріа)

     Поіменно:    10:28:39 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів: 19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

            Голосування за Порядок денний за основу

     Поіменно:    10:35:27 :  За  79, проти   1, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

          Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  33  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Виступили:   10:36:05: Полiщук В'ячеслав Iванович

     Голосування за пропозицію Поліщука В.І. (За перспективний план)

Поіменно:    10:37:02 :  За  66, проти   0, утримались   1, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

          Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів: 16  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

          -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  30  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

   

Голосування за пропозицію Поліщука В.І. (рішення 1402)      

     Поіменно:    10:37:31 :  За  75, проти  1, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

          Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

Голосування за пропозицію Поліщука В.І. (пожежна безпека)

     Поіменно:    10:38:04 :  За  73, проти   1, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Виступили:   10:38:17: Борис Василь Миколайович

Голосування за пропозицію Бориса В.М. (онкологічні захворюваня)

     Поіменно:    10:39:54 :  За  79, проти   1, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  33  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

Голосування за пропозицію Бориса В.М. (10 батальон)

     Поіменно:    10:40:28 :  За  77, проти   1, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                  за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

          Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

          -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

        

   Голосування за пропозицію Бориса В.М.(підтримка внутрішньо переміщених осіб)

     Поіменно:    10:41:13 :  За  76, проти   1, утримались   0, не голосувало   5

         -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

          Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:  0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  - Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


Голосування за пропозицію Бориса В.М.(програма ВІЛ/СНІД)

     Поіменно:    10:41:43 :  За  76, проти   2, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович               проти

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Виступили: Годований Р.М. 10:42:00

Голосування за пропозицію Годованого Р.М. (Про положення про постійні комісії)

     Поіменно:    10:42:36 :  За  77, проти   1, утримались   1, не голосувало   3

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                   за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

          Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

   

Голосування за пропозицію Годованого Р.М. (Про Регламент)

     Поіменно:    10:43:02 :  За  77, проти   1, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Голосування за пропозицію Годованого Р.М. (зміни до рішення №12)    

Поіменно:    10:43:28 :  За  72, проти   1, утримались   0, не голосувало   9

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

     Виступили:   10:43:37: Кропачов Дмитро Iгорович

Голосування за пропозиціюКропачова Д.І. (Програма підтримки)

     Поіменно:    10:44:51 :  За  76, проти   1, утримались   1, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                   за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

          Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

          Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

Голосування за пропозиціюКропачова Д.І. (Припинення комбінату)

     Поіменно:    10:45:16 :  За  76, проти   1, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


Голосування за пропозиціюКропачова Д.І. (коефіцієнт 0.7) 

     Поіменно:    10:45:40 :  За  72, проти   1, утримались   0, не голосувало   9

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

          Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                                          негол

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

       

Голосування за пропозиціюКропачова Д.І. (Звернення до КМУ)   

     Поіменно:    10:46:15 :  За  79, проти   1, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

          Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                    за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  33  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:46:25: Градовський Юрiй Григорович

Голосування за пропозицію Градовського Ю.Г. (Зміни до програми)

     Поіменно:    10:46:58 :  За  77, проти   1, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

          Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

          Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:47:06: Будник Роман Петрович

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (надання у користування мисл.угідь)

     Поіменно:    10:48:56 :  За  71, проти   1, утримались   2, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                        негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                            

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                     утр

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

          Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (надання у користування мисл.угідь)

     Поіменно:    10:49:22 :  За  63, проти   2, утримались   3, не голосувало  14

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів: 16  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

          -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                     утр

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                          проти

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

          Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  26  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

         

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (надання у користування мисл.угідь)

     Поіменно:    10:49:47 :  За  65, проти   1, утримались   4, не голосувало  12

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                     утр

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  27  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   5


Голосування за пропозицію Будника Р.П. (надання у користування мисл.угідь)

Поіменно:    10:50:12 :  За  61, проти   0, утримались   6, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

            

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

          Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                        утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                     утр

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   8

           

    

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (надання у користування мисл.угідь)

Поіменно:    10:50:35 :  За  61, проти   1, утримались   6, не голосувало  14

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  - Депутатів:  16  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                        утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5 Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                     утр

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

          Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  27  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

           

    

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (Звернення до КМУ)

Поіменно:    10:51:24 :  За  73, проти   3, утримались   2, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович                  проти

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                           проти

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

     Виступили:   10:52:51: Будник Роман Петрович

Голосування за пропозицію Будника Р.П. (Звернення до ВРУ про ціни на молоко)

     Поіменно:    10:54:27 :  За  63, проти   4, утримались   3, не голосувало  12

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                 утр

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

          -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович        за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  24  Проти:   4  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

            

     Виступили:   10:54:56: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   10:55:56: Русак Василь Степанович

     Виступили:   10:57:56: Русак Василь Степанович

Голосування за пропозицію Русака В.С. (ДП Україна)

     Поіменно:    10:59:21 :  За  62, проти   1, утримались   1, не голосувало  18

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   8

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                         проти

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович           за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  27  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

           

Голосування за пропозицію Француза В.Й. про розірванняконтракту з директором Бердичівського медколеджу

Поіменно:    11:02:50 :  За  33, проти   9, утримались   2, не голосувало  38

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                      проти

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  10  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                          проти

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                          негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                         проти

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:  15

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович                 проти

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Лисенко Олексій Юрійович                          проти

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                      проти

           Троц Вiктор Миколайович                           проти

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол

           Козiн Вiктор Васильович                                      утр

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  13  Проти:   5  Утрималось:   2  Неголосувало:  14


     Виступили:   11:04:02: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:05:56: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   11:07:56: Нехворовський Олександр Миколайович

Голосування за пропозицію Дяченко А.В. і Нехворовського О.М.

     Поіменно:    11:09:08 :  За  43, проти   3, утримались   6, не голосувало  30

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

            

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                     утр

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                         проти

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  19  За:   3  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович                                негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                                    утр

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                      проти

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Сич Наталiя Омельянiвна                                      утр

           Нагорняк Володимир Васильович                                утр

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                   утр

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  17  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:  11

           

     Виступили:   11:09:49: Сiранчук Iгор Ємiльович

     Виступили:   11:11:16: Яцкевич Володимир Михайлович

     Виступили:   11:12:11: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Виступили:   11:12:51: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   11:14:37: Нагурний Василь Анатолiйович

     Виступили:   11:15:22: Перегуда Вiктор Петрович

Голосування за порядок денний в цілому

     Поіменно:    11:16:06 : За  78, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

          Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

          -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                  

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

Голосування за зміну порядку розгляду питань    

Поіменно:    11:17:07 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

Голосування за Регламент роботи обласної ради на 31 сесії

     Поіменно:    11:20:34 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   9

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

          Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                                          негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  33  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   11:20:47: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   11:36:32: Дейсан Микола Миколайович

     Виступили:   11:39:50: Дідківський Володимир Олександрович

     Виступили:   11:40:54: Лисенко Олексій Юрійович

     Виступили:   11:41:55: Лисенко Олексій Юрійович

     Виступили:   11:42:56: Лисенко Олексій Юрійович

     Виступили:   11:51:57: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:58:01: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

Голосування за пропозицію Андрійчука Ю.А.    

Поіменно:    11:59:35 :  За  33, проти   5, утримались   4, не голосувало  40

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   7

            

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  15

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                 проти

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Градовський Юрiй Григорович                       проти

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол

           Козiн Вiктор Васильович                                          негол

           Будник Роман Петрович                             проти

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  16  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:  12

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1 Про перспективний план формування територій громад Житомирської області.                                              

     Виступили:   12:26:22: Полiщук Вячеслав Iванович

     Виступили:   12:43:43: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

     Виступили:   12:46:37: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

     Виступили:   12:47:37: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   12:52:49: Сухораба Василь Петрович

     Виступили:   12:53:20: Сухораба Василь Петрович

     Виступили:   12:53:34: Сухораба Василь Петрович

     Виступили:   12:56:17: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

     Виступили:   13:01:25: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

     Виступили:   13:01:43: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   13:14:38: Зозуля Микола Петрович

     Виступили:   13:17:22: Скавiнська Наталiя Гаврилiвна

     Виступили:   13:19:09: Нагурний Василь Анатолiйович

     Виступили:   13:22:21: Куницький Вiктор Генрiхович

     Виступили:   13:28:09: Бочковський Олександр Володимирович

     Виступили:   13:30:38: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   13:32:42: Збаражський Володимир Андрiйович

     Виступили:   13:35:46: Дейсан Микола Миколайович

     Виступили:   13:36:20: Сабадаш Iгор Iванович

     Виступили:   13:41:42: Кривенко Вадим Валерiйович

  

Голосування по питанню за основу

Поіменно:    13:47:47 :  За  62, проти   0, утримались  12, не голосувало   8

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                  утр

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                 утр

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   6  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                                      утр

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                  утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2


     Виступили:   13:50:05: Гринчук Сергiй Iванович

     Виступили:   13:50:38: Олещенко Микола Миколайович

Голосування за пропозицію про кількість громад у Андрушівському районі

     Поіменно:    13:53:43 :  За  65, проти   0, утримались   2, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  30  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   13:53:55: Андрiйчук Юрiй Андрiйович

Голосування за пропозицію про кількість громад у БАранівському районі

     Поіменно:    13:59:55 :  За  66, проти   0, утримались   5, не голосувало  11

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

          Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

Голосування за пропозицію про кількість громад у Бердичівському районі

Поіменно:    14:01:53 :  За  62, проти   0, утримались   5, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

          Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                    

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  2

           

     Виступили:   14:02:11: Мiнаєв Артур Євгенiйович

Голосування за пропозицію про кількість громад у Брусилівському районі

     Поіменно:    14:06:09 :  За  58, проти   0, утримались   6, не голосувало  18

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                                     негол

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                  за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                                         негол

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                       утр

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                            утр

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                                    утр

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                    за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  27  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   5

           

Голосування за пропозицію про кількість громад у Володарсько-Волинському районі

Поіменно:    14:06:41 :  За  63, проти   0, утримались   4, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                     утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

            

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

          Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

Голосування за пропозицію про кількість громад у Ємільчинському районі

Поіменно:    14:07:10 :  За  64, проти   0, утримались   5, не голосувало  13

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

          Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           - -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  32  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


     Виступили:   14:08:06: Бiлецький Олег Миколайович

     Виступили:   14:09:29: Кулик Андрiй Євтухович

     Виступили:   14:11:34: Толстанов Олександр Костянтинович

    

Голосування за пропозицію про кількість громад у Житомирському районі

Поіменно:    14:12:46 :  За  60, проти   0, утримались   7, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

          Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                                      утр

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                  утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

Голосування за пропозицію про кількість громад у Коростенському районі

Поіменно:    14:13:14 :  За  62, проти   2, утримались   5, не голосувало  13

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                      за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                         проти

           Войтенко Архип Борисович                                     утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                                      утр

           Сiранчук Iгор Ємiльович                           проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  10  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   1

           

         -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                      утр

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

          Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

Голосування за пропозицію про кількість громад у Коростишівському районі

Поіменно:    14:13:51 :  За  61, проти   0, утримались   6, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

   &nb