Електронний протокол поіменного голосування

Голосування по питанню за основу

Поіменно:    16:54:09 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало  14

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                                          негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  28  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

           

Голосування за пропозицію по призначенню заступників

Поіменно:    16:54:45 :  За  41, проти   4, утримались   4, не голосувало  33

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                        проти

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  16  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

          Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

          

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол

           Толстанов Олександр Костянтинович                 проти

           Каширiн Микола Леонтiйович                        проти

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                          проти

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                                         негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  13  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:  17

           

     Виступили:   16:54:55: Войтенко Архип Борисович

           

Голосування по питанню в цілому      

     Поіменно:    16:55:57 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович        за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович           за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  14. 6 Про внесення та затвердження змін до Статуту Житомирського обласного навчально-курсового комбінату Житомирської обласної ради                                                 

    

Поіменно:    16:56:24 :  За  65, проти   0, утримались   0, не голосувало  17

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  29  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  14. 7 Про внесення та затвердження змін до Статуту комунального підприємства аптека «Дитяча» Житомирської обласної ради.                                           

    

Поіменно:    16:56:47 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало  15

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16 За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

          Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  - Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  30  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  14. 8 Про внесення та затвердження змін до Статуту дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.

    

Поіменно:    16:57:08 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало  18

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                          негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Литвин Петро Михайлович                                          негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

         -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  31  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Останнє оновлення: Субота, 20 червня 2015, 11:19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr