Електронний протокол поіменного голосування

4. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.2011 № 139 «Про обласну комплексну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року»

    

Поіменно:    15:08:09 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало  21

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

          Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4 Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                                негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  11

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

5. Про внесення змін до програми матеріально-технічного забезпечення роти охорони,10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України в Житомирській області 

    

Поіменно:    15:08:43 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало  19

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                                негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  10

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6 Про внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини».

      Житомирщини"                                              

   

Поіменно:    15:09:19 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало  20

          -------------   Фракція Батькiвщина                     

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                     за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:  19  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                                негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           -  -  Депутатів:  34  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   9

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік.

     Виступили:   15:09:45: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   15:10:45: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   15:21:06: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   15:21:57: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   15:23:17: Нехворовський Олександр Миколайович

     Виступили:   15:24:29: Куницький Василь Iванович

     Виступили:   15:25:00: Іваницька Тетяна Володимирівна

     Виступили:   15:25:39: Перегуда Вiктор Петрович

     Виступили:   15:28:13: Скавiнська Наталiя Гаврилiвна

     Виступили:   15:28:52: Олещенко Микола Миколайович

     Виступили:   15:29:37: Бiлецький Олег Миколайович

     Виступили:   15:30:40: Зелiнський Роман Степанович

     Виступили:   15:31:01: Марцун Олександр Миколайович

    

Голосування за пропозицію Марцуна О.М.

Поіменно:    15:33:00 :  За  55, проти   0, утримались   3, не голосувало  24

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                     утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

          Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович                                негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                             утр

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:  11

           

    

Голосування за повернення до голосування за пропозицію Марцуна О.М.

Поіменно:    15:34:51 :  За  60, проти   1, утримались   3, не голосувало  18

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                                      утр

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                 за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  24  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   8

           

Голосування за пропозицію Марцуна О.М.

Поіменно:    15:35:16 :  За  59, проти   2, утримались   4, не голосувало  17

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр

           Русак Василь Степанович                     за

           Сiранчук Iгор Ємiльович                           проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Плосков Віктор Олександрович                за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  16  За:  11  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                              

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Литвин Петро Михайлович                     за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                                      утр

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           -  - Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Куницький Вiктор Генрiхович                 за

           Толстанов Олександр Костянтинович           за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Лисенко Олексій Юрійович                    за

           Нестеровський Валерiй Євгенович             за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                      утр

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           -  -  Депутатів:  34  За:  22  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   9

Останнє оновлення: Субота, 20 червня 2015, 11:19

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr