№1409 Про Програму підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцята  сесія                                                                                   VІ скликання

від 19.03.15               № 1409

Про Програму підтримки органів
місцевого самоврядування та сприяння
реалізації ініційованих ними проектів,
спрямованих на соціально-економічний
розвиток Житомирської області,
на 2015-2017 роки

Відповідно до статей 43, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги, що розвиток місцевого самоврядування є одним із пріоритетних напрямів державної політики України, з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення для вирішення нагальних потреб територіальних громад Житомирської області, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань  регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування від 19.03.15 та з питань бюджету і комунальної власності від 20.02.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки.

2. Фінансування заходів Програми здійснювати за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік.

3. Головним виконавцем та розпорядником коштів, що виділятимуться з обласного бюджету на виконання заходів Програми, визнати обласну раду відповідно до Порядку відбору проектів за ініціативою органів місцевого самоврядування Житомирської області, в тому числі мікропроектів громадських організацій у рамках спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» та використання коштів обласного бюджету на ці цілі для їх співфінансування з обласного бюджету (додається).

4. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, заступника голови обласної ради Годованого Р.М.

 

 

Голова обласної  ради                                                                В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr