№1411 Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2015 рік


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

Тридцята  сесія        VI скликання

від  19.03.15    № 1411

Про   розподіл використання коштів, що надходять у
порядку   відшкодування   втрат  сільськогосподарського  
та   лісогосподарського   виробництва,

на 2015 рік

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від  10.03.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2015 рік:

1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком 1.

1.2. На відновлення лісів у розрізі дочірніх підприємств Житомирського обласного комунального підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради, згідно з додатком 2.

1.3. Шляхом надання субвенції у сумі 424 тис. грн. Бігунській сільській раді Овруцького району на проведення робіт з охорони земель Словечансько-Овруцького кряжу від ерозії на території  Бігунської сільської ради Овруцького району.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 


Голова обласної  ради                                                     В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr