№1382 Про внесення змін до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.12 № 764,


 
trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                               VІ скликання

від  16.01.15          №  1382

Про внесення змін до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів,
ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення
Житомирської області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.12 № 764,

 зі змінами    


Керуючись законами України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», враховуючи подання обласної державної адміністрації від  12.01.15  №  0085/51/2-15  ,  рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від  13.01.15   ,  з питань бюджету і комунальної власності від  14.01.15    , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до обласної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 20.12.12 №764, зі змінами, а саме:

1.1. Слова «головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації» у Програмі замінити словами «департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації».

1.2. Пункт 5. «Відповідальний виконавець Програми» розділу 1 «Загальна характеристика Програми» доповнити словами «департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації».

1.3. У пункті 6.«Учасники Програми» розділу 1 «Загальна характеристика Програми»  слово «управління» замінити словами «структурні підрозділи».

1.4. У пункті 3. «Здійснювати підтримку громадських організацій інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» підрозділу III розділу VI «Напрями діяльності і заходи Програми» доповнити виконавцем «департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації».

2. Контроль за  виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Голова обласної ради                                                                   В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr