№1381 Про затвердження Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Н


 
trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія                                            VІ скликання

від  16.01.15          №  1381

Про затвердження Програми соціальної підтримки внутрішньо
переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів
проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області,
та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної
гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області,
що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році    

           Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації  від  29.12.14   № 5906/51/2-14  , враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від  13.01.15   , з питань бюджету і комунальної власності  від 14.01.15   , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2015 році (далі – Програма).

2. Головним розпорядником коштів обласного бюджету та виконавцем Програми є департамент праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, який звітує перед обласною радою про хід ії виконання щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

3. Рекомендувати районним, міським радам розробити та затвердити відповідні районні та міські програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 


Голова обласної ради                                                                             В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr