№1351 Про надання у користування мисливських угідь товариству рибалок і мисливців «Янівка»

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма   сесія         VI скликання
 
від  20.11.14                      № 1351    

Про надання у користування мисливських угідь
товариству рибалок і мисливців «Янівка»


Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 30.08.13 №03-01/4729-13  щодо надання у користування мисливських угідь товариству рибалок і мисливців «Янівка», керуючись статтями 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів від 11.11.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування мисливські угіддя площею 3 300 га на території Малинського району товариству  рибалок і мисливців «Янівка»   терміном на 25 років, згідно з додатком.

2. Товариству рибалок і мисливців «Янівка»:  

2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин між власниками або користувачами земельних ділянок укласти відповідні договори.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                       В.Й. Француз   

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr