№1343 Про надання згоди громаді Свято-Михайлівського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія                                                                            VI скликання

від 20.11.14 № 1343

Про надання згоди громаді Свято-Михайлівського
кафедрального собору Української
православної церкви Київського патріархату
на здійснення невід’ємних поліпшень
орендованого майна за адресою:
м. Житомир, вул. Київська, 12

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 22.11.12 № 675 “Про затвердження Порядку надання орендарю згоди обласної ради на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності
від 14.11.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду громаді Свято-Михайлівського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, що перебуває на балансі комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12, відповідно до кошторисної документації 67-П-2014-К, розробником якої є комунальне підприємство “Облархпроект” Житомирської обласної ради, на граничну суму  375,112 тис. грн. без ПДВ, що становить 25,5 % від ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду.

2. Відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди.

3. Здійснені громадою Свято-Михайлівського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату невід’ємні поліпшення орендованого майна понад погоджений обласною радою граничний обсяг витрат відшкодуванню не підлягають і є спільною власністю територіальних громад області.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.                

 


Голова обласної ради                                                                        В.Й. Француз

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr