№1342 Про внесення та затвердження змін до Положення про комунальний заклад “Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” Житомирської обласної ради


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма сесія                                                     VI скликання

від 20.11.14  № 1342

Про внесення та затвердження змін
до Положення про комунальний заклад
“Обласний соціальний гуртожиток
для дітей-сиріт та дітей, позбавлених
батьківського піклування”
Житомирської  обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від  12.11.14, з питань бюджету і комунальної власності від  14.11.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Внести зміни до Положення про комунальний заклад “Обласний соціальний гуртожиток  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” Житомирської обласної ради та затвердити їх у вигляді додатку (додається).

2.    Директору комунального закладу “Обласний соціальний гуртожиток  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” Житомирської обласної  ради  Куликівській О.П. забезпечити здійснення державної реєстрації  змін  до Положення , про що повідомити обласну раду в місячний термін.

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної  ради                                                                       В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr