№1339 Про внесення та затвердження змін до Статуту обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру Житомирської обласної ради

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять восьма   сесія                                                     VI скликання

від  20.11.14  № 1339

Про внесення та затвердження змін
до Статуту  обласної комунальної
установи Житомирського обласного
перинатального центру

Житомирської  обласної ради


Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України "Про місцеве   самоврядування в Україні",  враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я,  соціального  захисту населення та у справах ветеранів  від 13.11.14, з питань бюджету і комунальної власності від 14.11.14, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Внести зміни до Статуту обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру  Житомирської обласної ради та затвердити їх у вигляді додатку (додається).

2.    Виконуючому обов’язки головного лікаря обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру  Житомирської обласної ради  Вайсбергу Ю.Р. забезпечити здійснення державної реєстрації  змін  до Статуту, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

3.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 


Голова обласної  ради                                                                       В.Й. Француз

 

 

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr