Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Двадцять восьма сесiя Житомирської обласної ради

20-11-2014p.

На сесії проведені реєстрації

          20-11-2014 10:03:53 - 69

          20-11-2014 10:12:32 - 70 дореєстровано Скавінська Н.Г.

          20-11-2014 10:13:49 - 71 дореєстровано Диняк С.В.

          20-11-2014 10:20:07 – 70 знято з реєстрації Арешонков В.Ю.

          20-11-2014 10:23:11 - 73 дореєстровано Долгих Я.Д., Бочковський О.В., Мелашенко А.В., Поліщук В.І.; знято з реєстрації Козін В.В.

          20-11-2014 12:29:14 – 66

  1.  Iнформацiя Житомирської обласної виборчої комiсiї    

   Взято до відома.  

     Поіменне голосування по питанню:Введення депутата обласної ради Скавiнської Наталiї Гаврилiвни в склад постійної комісії :

    10:13:22 :  За  66, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                         негол   

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                                          негол

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            

     Поіменне голосування по питанню:Звільнення першого заступника голови обласної ради Арешонкова В.Ю.: 

  10:17:19 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

          Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

          Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

          Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Виступили:   10:20:58: Засiк Григорiй Борисович

     Поіменне голосування по питанню:Обрання секретаріату сесії:

    10:21:43 :  За  65, проти   1, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                          проти

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

          Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                                          негол

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Поіменне голосування по питанню:Порядок денний за основу:

    10:27:59 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                           

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:28:41: Ємченко Ганна Григорiвна

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Ємченко Г.Г.:

   10:29:23 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:29:31: Марцун Олександр Миколайович

     Поіменне голосування по питанню: Пропозиція Марцуна О.М.

   10:30:07 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

          Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:30:16: Борис Василь Миколайович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Бориса В.М.: 

  10:31:30 :  За  72, проти   0, утримались   1, не голосувало   0

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                     утр

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Годованого Р.М.:

   10:32:26 :  За  69, проти   1, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                   за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                      проти

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Годованого Р.М.:

    10:32:55 :  За  58, проти   1, утримались   1, не голосувало  13

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

          Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                                 утр

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

            

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                      проти

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   10:33:06: Кропачов Дмитро Iгорович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Кропачова Д.І.:

    10:33:56 :  За  66, проти   1, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                      проти

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

          Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                                 утр

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                  за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:34:05: Дідківський Володимир Олександрович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Дідківського В.О.:

    10:35:08 :  За  69, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

          Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

          Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   10:35:17: Остудiмов Анатолiй Олександрович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Остудімова А.О.:

    10:36:39 :  За  64, проти   0, утримались   1, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                     за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Остудімова А.О.:

    10:37:23 :  За  65, проти   0, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

     Виступили:   10:37:36: Пастовенський Олександр Вiкторович

     Поіменне голосування по питанню: Пропозиція Пастовенського О.В.:

    10:38:28 :  За  69, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Пастовенського О.В.:

    10:39:00 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

          Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:  0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   10:39:08: Будник Роман Петрович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Будника Р.П.:

    10:40:06 :  За  58, проти   1, утримались   0, не голосувало  14

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                        проти

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Будника Р.П.:

    10:40:51 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

     Виступили:   10:41:02: Дзюблик Павло Володимирович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Дзюблика П.В.:

    10:41:45 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало  14

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

     Виступили:   10:42:13: Яцкевич Володимир Михайлович

     Виступили:   10:44:40: Кропачов Дмитро Iгорович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Яцкевица В.М.:

10: 45:00 – 11:12:00

ЗБІЙ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ГОЛОСУВАНННЯ – ГОЛОСУВАННЯ В РУЧНОМУ РЕЖИМІ.

          

     Виступили:   11:12:05: Стах Василь Миколайович

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Стаха В.М. про повернення до голосування в електронному режимі:

    11:13:07 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

          Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Поіменне голосування по питанню:Регламент роботи сесії:

    11:13:41 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

          Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

          Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

          Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   15:16:17: Тимошенко Микола Михайлович

     Виступили:   15:17:35: Тимошенко Микола Михайлович

     Виступили:   15:17:39: Олещенко Микола Миколайович

     Виступили:   15:31:31: Остап'юк Анатолiй Васильович

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  2.    Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Житомирської області на 2011-2014 роки.

     Виступили:   11:14:30: Забродський Геннадiй Олександрович

     Поіменне голосування по питанню::  

11:16:47 :  За  69, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

          -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

          Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  3.    Про обласну комплексну програму охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2014-2017 роки.                                                          

     Виступили:   11:17:21: Сiренький Сергiй Петрович

     Поіменне голосування по питанню::

   11:17:47 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

          Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                                          негол

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  4.  Про внесення змiн до обласного бюджету на 2014 рiк.        

     Виступили:   11:18:10: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   11:22:35: Борис Василь Миколайович

     Поіменне голосування по питанню:: 

  11:24:15 :  За  69, проти   0, утримались   1, не голосувало   3

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

          Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.04.2014  № 1200 «Про затвердження бюджетного регламенту Житомирської обласної ради».

     Виступили:   11:25:50: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:25:54: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   11:26:38: Яцкевич Володимир Михайлович

     Виступили:   11:27:27: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   11:27:43: Кривенко Вадим Валерiйович

     Виступили:   11:28:29: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   11:29:45: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:31:03: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:31:59: Балюрко Вiктор Степанович

     Поіменне голосування по питанню::  

11:32:56 :  За  45, проти   1, утримались   4, не голосувало  23

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                                          негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

          Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                                      утр

           -  -  Депутатів:  24  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   6

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Француза В.Й. за повернення до голосування:

   11:34:35 :  За  55, проти   3, утримались   0, не голосувало  15

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0 Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

          Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                       проти

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                          проти

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  18  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6.  Про стипендiї обласної ради студентам та молодим науковцям 

       вищих навчальних закладiв I-V рiвнiв акредитацiї.        

     Поіменне голосування по питанню::  

11:35:25 :  За  67, проти   0, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                    негол

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                   утр

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

          Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про визнання таким, що втратило чиннiсть, рiшення обласної 

      ради.                                                     

     Поіменне голосування по питанню::

   11:35:49 :  За  67, проти   0, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

          Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

          Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8. 1 Про внесення змін і доповнень до переліків та викладення у новій редакції реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що затверджені рішенням обласної ради від 10.04.14 № 1159, зі змінами 

     Поіменне голосування по питанню::

   11:36:24 :  За  67, проти   0, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8. 2 Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області            

     Поіменне голосування по питанню:За основу: 

  11:38:10 :  За  62, проти   0, утримались   1, не голосувало  10

          -------------   Фракція ПР                              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

     Виступили:   11:39:15: Засiк Григорiй Борисович

     Виступили:   11:40:02: Балюрко Вiктор Степанович

     Поіменне голосування по питанню: - за таємне голосування конкурсної комісії:

    11:41:44 :  За  45, проти   2, утримались   3, не голосувало  23

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

          Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                                      негол

           Ткачук Володимир Ілліч                                           негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                    утр

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  18  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

     Поіменне голосування по питанню: за відкрите голосуваня конкурсної комісії:

    11:42:30 :  За  32, проти   6, утримались  12, не голосувало  23

          -------------   Фракція ПР                              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                                      утр

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Дяченко Андрій Васильович                                    утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                                утр

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                        проти

           Засiк Григорiй Борисович                          проти

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  18  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   4  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

          Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                    утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович                          утр

           Карпека Олег Олександрович                  за

          Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                        проти

           Величук Анатолiй Iванович                                    утр

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                                   утр

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           -  -  Депутатів:  24  За:  11  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   8

           

     Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Балюрко В.С. за самостійне визначення процедури голосування комісією:

    11:44:50 :  За  55, проти   0, утримались   2, не голосувало  16

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                     утр

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

      Поіменне голосування по питанню:Пропозиція Ломакова Г.М. за повернення до голосування:

    11:45:40 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Виступили:   11:47:24: Савченко Олександр Iллiч

     Виступили:   11:50:32: Кривенко Вадим Валерiйович

     Виступили:   11:51:33: Стах Василь Миколайович

     Виступили:   11:52:49: Войтенко Архип Борисович

     Поіменне голосування по питанню: за таємне голосування конкурсної комісії

   11:54:11 :  За  53, проти   4, утримались   4, не голосувало  12

          -------------   Фракція ПР                              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                                          негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

          -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                    утр

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                           проти

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                           проти

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  15  Проти:   4  Утрималось:   3 Неголосувало:   2

           

     Поіменне голосування по питанню: за відкрите голосування конкурсної комісії:

    11:54:52 :  За  25, проти   7, утримались   7, не голосувало  34

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Троц Вiктор Миколайович                                          негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна                     проти

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Засiк Григорiй Борисович                                     утр

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  18  За:   3  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                                     негол

           Бочковський Олександр Володимирович                              негол

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                        проти

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                    утр

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Пастовенський Олександр Вiкторович                               негол

           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                                    утр

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                         проти

           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                                  утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                                      утр

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           -  -  Депутатів:  24  За:   5  Проти:   3  Утрималось:   4  Неголосувало:  12

           

     Поіменне голосування по питанню:Комісія визначає самостійно:

    11:55:58 :  За  66, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

          -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

     Поіменне голосування по питанню:Рішення в цілому: 

  11:56:18 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

          Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

          Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8. 3  Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1156 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у новій редакції», зі змінами.

     Поіменне голосування по питанню:: 

  11:56:54 :  За  68, проти   0, утримались   1, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

          Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8. 4Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства „Світанок” Житомирської обласної ради

    Поіменне голосування по питанню::    11:57:18 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало   5

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                  за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8.5.  Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради

     Поіменне голосування по питанню::   

11:57:44 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За: 17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

          Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                                         негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                  за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8.6.      Про внесення та затвердження змін до Статуту обласної комунальної установи Житомирського обласного перинатального центру Житомирської обласної ради.

     Поіменне голосування по питанню:: 

  11:58:10 :  За  69, проти   0, утримались   1, не голосувало   3

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8.7.  Про внесення змін до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1157 «Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області»

     Поіменне голосування по питанню:: 

  11:58:41 :  За  66, проти   0, утримались   1, не голосувало   6

          -------------   Фракція ПР                             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                                            негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                     утр

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8.8.Про внесення змін до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1176 „Про припинення комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради”.    

     Виступили:   11:59:05: Збаражський Володимир Андрiйович

     Поіменне голосування по питанню:: 

  12:00:45 :  За  66, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Карпека Олег Олександрович                                       негол

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  24  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

Проведення реєстрації

          20-11-2014 12:29:14 - 66 депутатів

8.9.  Про внесення та затвердження змін до Положення про комунальний заклад «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Житомирської обласної ради.

     Поіменне голосування по питанню:: 

  12:29:56 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:  3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  20  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

8.10. Про надання згоди громаді Свято-Михайлівського кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12              

     Поіменне голосування по питанню:: 

  12:30:35 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Скавiнська Наталiя Гаврилiвна               за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція НП                              

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Ткачук Володимир Ілліч                      за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:  12  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           -  -  Депутатів:  20  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради.                                                     

     Поіменне голосування по питанню::

12:31:06 :  За  54, проти   2, утримались   3, не голосувало   7

          -------------   Фракція ПР                             

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   3  За:   2  Проти:   1  Утри