Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Двадцять шоста сесiя Житомирської обласної ради
26-06-2014p.
На сесії проведені реєстрації
          26-06-2014 10:03:32 84
          26-06-2014 10:17:23 85 – дореєстровано депутата Нагорняка В.В.
          26-06-2014 10:30:33 86 - дореєстровано депутата Никитюка О.А.

Процедура:
     Виступили:   10:10:12: Мiтнiцький Юрiй Георгович
Голосування за секретаріат
     Поіменно:    10:10:51 :  За  76, проти   0, утримались   1, не голосувало   7
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                          утр
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                                          негол
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  24  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

Голосування за порядок денний за основу
     Поіменно:    10:17:11 :  За  82, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
      


      
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  24  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
     Виступили:   10:17:28: Сметанюк Богдан Степанович
     Виступили:   10:19:28 Годований Руслан Миколайович
Голосування за пропозицію Годованого Р.М. внести в порядок денний проект рішення «Про звернення до Верховної Ради України щодо мінімізації негативних наслідків інфляції національної валюти для громадян України, що мають невиконані зобов’язання за договорами споживчого кредиту в іноземній валюті»
     Поіменно:    10:20:07 :  За  81, проти   0, утримались   1, не голосувало   3
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  25  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            Голосування за пропозицію Годованого Р.М. внести в порядок денний проект рішення - Про земельні ділянки
     Поіменно:    10:20:29 :  За  72, проти   1, утримались   0, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            



          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                                         негол
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                                        негол
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                       проти
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
     Виступили:   10:20:40: Тимошенко Микола Михайлович
Голосування за пропозицію Тимошенко М.М. внести в порядок денний проект рішення -    Про створення матеріально-технічної бази містобудівного кадастру, ведення містобудівного моніторингу, створення умов сталого розвитку та управління територіями Житомирської області (регіональний рівень)
     Поіменно:    10:21:48 :  За  46, проти   3, утримались   3, не голосувало  33
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   9  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол
           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                         проти
           Годований Руслан Миколайович                                 утр
           -  -  Депутатів:  18  За:   3  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:  12
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                                             негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол
           Стах Василь Миколайович                                          негол
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол
           Зелiнський Роман Степанович                       проти
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Градовський Юрiй Григорович                                  утр
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  14  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   8
     


       
     Виступили:   10:22:11: Будник Роман Петрович
Голосування  за пропозицію Будника Р.П. внести в порядок денний проект рішення    Про затвердження додаткового кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2014 рік.
     Поіменно:    10:23:07 :  За  77, проти   0, утримались   1, не голосувало   7
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
Голосування  за пропозицію Будника Р.П. внести в порядок денний проект рішення -    Про внесення змін у рішення обласної ради від 17.05.2011 №212 «Про перелік документів, які мають бути у проектах гірничих відводів».
     Поіменно:    10:23:47 :  За  78, проти   0, утримались   1, не голосувало   6
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
     


       
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
Голосування  за пропозицію Будника Р.П. . внести в порядок денний проект рішення    Про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Лабрадорит» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами
     Поіменно:    10:24:13 :  За  49, проти   6, утримались   4, не голосувало  26
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   7  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  10  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   7
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                  утр
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                      проти
           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр
           Борис Василь Миколайович                                     утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                          проти
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                      проти
           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                                         негол
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                                     утр
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3
            
     Виступили:   10:24:35: Будник Роман Петрович
     Виступили:   10:25:12: Тимошенко Микола Михайлович
     Виступили:   10:28:06: Тимошенко Микола Михайлович
Голосування за повернення до внесення питання, яке ставив Тимишенко М.М. до порядку денного
     Поіменно:    10:30:22 :  За  46, проти   9, утримались   7, не голосувало  23
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович                   проти
           Троц Вiктор Миколайович                                      утр
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   9  За:   4  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                  утр
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                      проти
           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр
           Борис Василь Миколайович                                     утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                                 утр
           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                          проти
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
        


    
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол
           Ломаков Григорій Миколайович                      проти
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                          проти
           Харитончук Iгор Анатолiйович                      проти
           Сич Наталiя Омельянiвна                                      утр
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                       проти
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  14  Проти:   4  Утрималось:   1  Неголосувало:   6
            
     Виступили:   10:30:38: Нехворовський Олександр Миколайович
     Виступили:   10:32:53: Бондарчук Юрiй Станiславович
     Виступили:   10:34:27: Борис Василь Миколайович
Голосування за пропозицію Бориса В.М. 7. внести в порядок денний проект рішення    Про внесення змін та доповнень до обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки
     Поіменно:    10:35:33 :  За  84, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
Голосування за пропозицію Бориса В.М. внести в порядок денний проект рішення    Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян, які прибувають з АР Крим та східних областей України на територію Житомирської області.
     Поіменно:    10:36:15 :  За  84, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
       


     
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
     Виступили:   10:36:24: Бiлецький Олег Миколайович
Голосування за пропозицію Білецького о.М. внести в порядок денний проект рішення    Про зміну розміру орендної плати
     Поіменно:    10:37:39 :  За  78, проти   0, утримались   0, не голосувало   8
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2


            
     Виступили:   10:37:48: Шадурська Олена Юрiївна
Голосусвання за пропозицію Шадурської О.Ю. 10.    внести в порядок денний проект рішення Про внесення змін до рішення обласної ради від 19.11.13 № 1042 «Про припинення комунальної установи «Обласний  центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Родина» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації».
     Поіменно:    10:38:47 :  За  73, проти   1, утримались   1, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                          проти
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
     Виступили:   10:38:56: Ємченко Ганна Григорiвна
Голосування за пропозицію Ємченко Г.Г. внести в порядок денний проект рішення    Про внесення змін до рішення обласної ради від 29.04.14 № 1198 «Про розподіл вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету на           2014 рік».
     Поіменно:    10:39:56 :  За  80, проти   0, утримались   0, не голосувало   6
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
  


          
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
     Виступили:   10:40:07: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   10:44:09: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   11:15:14: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   11:16:27: Олещенко Микола Миколайович
     Виступили:   11:17:05: Кривенко Вадим Валерiйович
     Виступили:   11:18:22: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   11:20:14: Будник Роман Петрович
     Виступили:   11:20:42: Мiнаєв Артур Євгенiйович
     Виступили:   11:22:58: Андрiйчук Юрiй Андрiйович
     Виступили:   11:24:57: Борщiвський Михайло Iванович
     Виступили:   11:29:35: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   11:32:03: Сухораба Василь Петрович
Голосування за пропозицію Сухораби В.П. внести в порядок денний проект рішення    Про внесення змін до Регіональної програми підвищення енергоефективності на 2010-2014 роки
     Поіменно:    11:33:07 :  За  77, проти   0, утримались   0, не голосувало   9
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
Голосування за пропозицію Сухораби В.П. внести в порядок денний проект рішення    Про напрями і обсяги фінансування дорожнього господарства області на 2014 рік.
     Поіменно:    11:33:32 :  За  69, проти   0, утримались   1, не голосувало  16
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                     утр
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
    


        
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
     Виступили:   11:33:44: Пастовенський Олександр Вiкторович
Голосування за пропозицію Пастовенського О.В. внести в порядок денний проект рішення    Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.03.2011 №134 «Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки
     Поіменно:    11:34:48 :  За  75, проти   1, утримались   0, не голосувало  10
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                                     негол
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3


            
Голосування за пропозицію Пастовенського О.В. внести в порядок денний проект рішення     Про внесення змін до рішення обласної ради від 22.03.12 № 451 «Про регіональну програму інформатизації «Електронна  Житомирщина» на 2012-2014 роки».
     Поіменно:    11:35:20 :  За  71, проти   1, утримались   0, не голосувало  14
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
Виступили 11:35:28 Арешонков В.Ю.
Голосування за пропозицію Арешонкова В.Ю. внести в порядок денний проект рішення     Про внесення змін до рішення обласної ради від 21.05.14 № 1215 «Про програму матеріально-технічного забезпечення 10-го батальйону територіальної оборони, частин Збройних Сил України, підрозділів органів внутрішніх справ та Служби безпеки України  в Житомирській області».
     Поіменно:    11:36:48 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
      


      
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
Голосування за пропозицію Арешонкова В.Ю.     внести в порядок денний проект рішення Про призначення директора Пугачівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    11:37:13 :  За  74, проти   1, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                 проти
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
          


 
Голосування за пропозицію Арешонкова В.Ю. внести в порядок денний проект рішення Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2013-2014 роки.
     Поіменно:    11:37:38 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало  13
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
Виступили Француз В.Й.
Голосування за пропозицію Француза В.Й. внести в порядок денний проект рішення    Про нагородження Грамотою Верховної Ради України Шинкарука В.Ф.
     Поіменно:    11:38:34 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
      


      
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
     Виступили:   11:38:46: Градовський Юрiй Григорович
Голосування за порядок денний в цілому.
     Поіменно:    11:40:29 :  За  69, проти   1, утримались   0, не голосувало  16
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                                             негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
Голосування за регламент роботи сесії
     Поіменно:    11:42:44 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
      


      
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
     Виступили:   11:42:55: Остап'юк Анатолiй Васильович
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
РОЗГЛЯД ПОРЯДКУ ДЕННОГО
  1.  Про хiд виконання обласної комплексної Програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення i територiї областi вiд надзвичайних ситуацiй на 2011-2015 роки.             
     Поіменно:    12:22:02 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало  18
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:  10  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол
           Зелiнський Роман Степанович                                      негол
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                                          негол
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
  


          
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  2.  Про внесення змiн до обласного бюджету на 2014 рiк                 
     Виступили:   12:25:21: Ємченко Ганна Григорiвна
     Виступили:   12:31:20: Кропачов Дмитро Iгорович
     Виступили:   12:32:37: Харитончук Iгор Анатолiйович
     Виступили:   12:33:04: Сухораба Василь Петрович
Голосування за прийняття рішення за основу
     Поіменно:    12:35:51 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало  14
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                                     негол
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
     Виступили:   12:37:37: Сухомлин Сергiй Iванович
     Виступили:   12:40:47: Кривенко Вадим Валерiйович
     Виступили:   12:42:22: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   12:45:58: Бочковський Олександр Володимирович
     Виступили:   12:46:49: Андрiйчук Юрiй Андрiйович
     Виступили:   12:49:45: Бондарчук Юрiй Станiславович
     Виступили:   12:50:54: Балюрко Вiктор Степанович
     Виступили:   12:52:47: Ємченко Ганна Григорiвна
     Виступили:   12:53:24: Ємченко Ганна Григорiвна
Голосування за виділення 12 млн. грн. ТТУ
     Поіменно:    13:00:45 :  За  69, проти   4, утримались   1, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                                         негол
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
        


    
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                         проти
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                  проти
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  19  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   2
Голосування за рішення в цілому
     Поіменно:    13:01:22 :  За  76, проти   1, утримались   0, не голосувало   9
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  3.  Про внесення змiн до рiшення облради № 1169 вiд 10.04.2014   
     Поіменно:    13:02:19 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало  15
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
  


          
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  4.  Про план роботи облради на II пiврiччя 2014 року.           
     Поіменно:    13:03:13 :  За  70, проти   1, утримались   0, не голосувало  15
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                         проти
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  5.  Про внесення змiн до складу президiї обласної ради.         
     Поіменно:    13:03:38 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало  15
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
 


           
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  6.  Про внесення змiн до рiшення облради №13 вiд 14.12.10       
     Виступили:   13:03:57: Кропачов Дмитро Iгорович
     Поіменно:    13:04:47 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало  16
Голосування за прийняття рішення за основу
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     


       
     Виступили:   13:04:57: Кропачов Дмитро Iгорович
Голосування за пропозицію Кропачова Д.І.
     Поіменно:    13:05:49 :  За  63, проти   1, утримались   0, не голосувало  22
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                                           негол
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                      проти
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  20  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
Голосування за рішення в цілому
     Поіменно:    13:06:06 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало  18
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за