Електронний протокол поіменного голосування

    
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                                       негол
           Ломаков Григорій Миколайович                      проти
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                          проти
           Харитончук Iгор Анатолiйович                      проти
           Сич Наталiя Омельянiвна                                      утр
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                       проти
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  14  Проти:   4  Утрималось:   1  Неголосувало:   6
            
     Виступили:   10:30:38: Нехворовський Олександр Миколайович
     Виступили:   10:32:53: Бондарчук Юрiй Станiславович
     Виступили:   10:34:27: Борис Василь Миколайович
Голосування за пропозицію Бориса В.М. 7. внести в порядок денний проект рішення    Про внесення змін та доповнень до обласної комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки
     Поіменно:    10:35:33 :  За  84, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  24  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
Голосування за пропозицію Бориса В.М. внести в порядок денний проект рішення    Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян, які прибувають з АР Крим та східних областей України на територію Житомирської області.
     Поіменно:    10:36:15 :  За  84, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
       

Останнє оновлення: П'ятниця, 27 червня 2014, 10:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr