Електронний протокол поіменного голосування

       
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
Голосування  за пропозицію Будника Р.П. . внести в порядок денний проект рішення    Про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «Лабрадорит» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами
     Поіменно:    10:24:13 :  За  49, проти   6, утримались   4, не голосувало  26
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   9  За:   7  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол
           Засiк Григорiй Борисович                                         негол
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  10  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   7
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                  утр
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                      проти
           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр
           Борис Василь Миколайович                                     утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                          проти
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                      проти
           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                                         негол
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                                     утр
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           -  -  Депутатів:  25  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3
            
     Виступили:   10:24:35: Будник Роман Петрович
     Виступили:   10:25:12: Тимошенко Микола Михайлович
     Виступили:   10:28:06: Тимошенко Микола Михайлович
Голосування за повернення до внесення питання, яке ставив Тимишенко М.М. до порядку денного
     Поіменно:    10:30:22 :  За  46, проти   9, утримались   7, не голосувало  23
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович                   проти
           Троц Вiктор Миколайович                                      утр
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                  за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   9  За:   4  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович             за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                  утр
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                      проти
           Гаманюк Анатолiй Iванович                                    утр
           Борис Василь Миколайович                                     утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр
           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                                 утр
           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                          проти
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
        

Останнє оновлення: П'ятниця, 27 червня 2014, 10:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr