Електронний протокол поіменного голосування

   
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 10. 9 Про надання у кор. мисл. угiдь ТОВ "Янiвка".                
     Поіменно:    14:21:12 :  За  34, проти   4, утримались   3, не голосувало  45
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол
           Засiк Григорiй Борисович                                     утр
           Тітов Віктор Васильович                           проти
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Француз Вiталiй Йосипович                         проти
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:   5  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:  10
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                 утр
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                      проти
           -  -  Депутатів:  15  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол
           Чигир Михайло Андрійович                                         негол
           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                                             негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                                          негол
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                      проти
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                                     негол
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                                    утр
           Іваницька Тетяна Володимирівна                                   негол
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                                       негол
           Будник Роман Петрович                                            негол
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  13  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:  10
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 11.  Iнформацiя про результати розгляду запитiв, внесених депутатами облради на двадцять третiй, двадцять четвертiй сесiях обласної ради шостого скликання.                          
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 12.  Iнформацiя про результати розгляду звернень депутатiв обласної ради до ВРУ, КМУ.                                      
     Виступили:   14:22:02: Сметанюк Богдан Степанович
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 13.  Про зверненя до ВРУ щодо мiнiмiзацiї негативних наслiдкiвiнфляцiї нiцiональної валюти для громадян України, що мають невиконанi зобов'язання за договорами споживчого кредиту  
      в iноземнiй валютi.                                        
     Поіменно:    14:30:36 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало  19
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                                     негол
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                                         негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:  10  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                                            негол
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
         

Останнє оновлення: П'ятниця, 27 червня 2014, 10:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr