Електронний протокол поіменного голосування

      
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
     Виступили:   11:38:46: Градовський Юрiй Григорович
Голосування за порядок денний в цілому.
     Поіменно:    11:40:29 :  За  69, проти   1, утримались   0, не голосувало  16
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                          проти
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Левицький Анатолій Володимирович            за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Чушенко Сергiй Васильович                   за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  15  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Тимошенко Микола Михайлович                 за
           Чигир Михайло Андрійович                    за
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                                             негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Ломаков Григорій Миколайович                за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Харитончук Iгор Анатолiйович                за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Куницький Василь Iванович                   за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Збаражський Володимир Андрiйович            за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Будник Роман Петрович                       за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           -  -  Депутатів:  25  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
Голосування за регламент роботи сесії
     Поіменно:    11:42:44 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Никитюк Олександр Андрiйович                за
           Кулик Андрiй Євтухович                      за
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Лисенко Олексій Юрійович                    за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Троц Вiктор Миколайович                     за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Кондратюк Сергiй Дмитрович                                       негол
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:  10  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за
           Засiк Григорiй Борисович                    за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Русак Василь Степанович                     за
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
      

Останнє оновлення: П'ятниця, 27 червня 2014, 10:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr