Електронний протокол ходу сесії

          

     Виступили:   12:14:23: Сметанюк Богдан Степанович

Голосування за пропозицію Сметанюка Б.С. щодо повернення до повторного голосування за пропозицію Тимошенко М.М.

     Поіменно:    12:16:52 :  За  51, проти   1, утримались   1, не голосувало  22

          -------------   Фракція ПР                             

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                                           негол

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                                         негол

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Васьківський Сергій Володимирович                                негол

           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол

           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол

           Француз Вiталiй Йосипович                         проти

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  16

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  1

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                                        негол

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

          Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Ревега Олександр Васильович                                      негол

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           -  -  Депутатів:  21  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

Сесія оголошено закритою 12:51:03.

Голова             ____________________________

Секретаріат        ____________________________

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr