Електронний протокол ходу сесії

Протокол Двадцять п'ята сесiя Житомирської обласної ради

21-05-2014p.

На сесії проведені реєстрації

          21-05-2014 10:08:23 75

Виступили:   10:07:30: Бiлецький Олег Миколайович

Голосування за секретаріат, пропозиція Білецького О.М.

     Поіменно:    10:11:06 :  За  75, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракція ПР                             

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Олещенко Микола Миколайович                 за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Яцкевич Володимир Михайлович                за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Сосуля Валерiй Петрович                     за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Чигир Михайло Андрійович                    за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

          Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                      

           Марцун Олександр Миколайович                за

           Карпiнський Геннадiй Iванович               за

           Карпека Олег Олександрович                  за

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                    

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Пастовенський Олександр Вiкторович          за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Шпакович Василь Iванович                    за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Козiн Вiктор Васильович                     за

           Будник Роман Петрович                       за

           Сербiн Петро Андрiйович                     за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           -  -  Депутатів:  21  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за прийняття порядку денного за основу                                                 

     Поіменно:    10:12:42 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракція ПР                              

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

          Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr