Електронний протокол ходу сесії

Протокол Двадцять четверта Житомирської обласної ради
29-04-2014p.
На сесії проведені реєстрації
          29-04-2014 10:05:50 74
          29-04-2014 11:42:18 75 – дореєстровано депутата Озерчука А.М.

Порядок денний:
       Виступили:   10:12:39: Стах Василь Миколайович
Голосування за секретаріат, пропозиція Стаха В.М.
     Поіменно:    10:13:14 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало   4
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                          негол
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
Виступили: Годований Р.М.
Голосування за пропозицію Годованого Р.М.    за внесення в порядок денній питання «Про заходи щодо економії бюджетних коштів»
Поіменно:    10:14:51 :  За  68, проти   0, утримались   0, не голосувало   6
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2



            
Голосування за пропозицію Годованого Р.М.    за внесення в порядок денний питання «Про надання дозволу на застосування коефіцієнта 0,7 до орендної плати»
Виступили: Годований Р.М.
     
Поіменно:    10:15:49 :  За  67, проти   0, утримались   2, не голосувало   5
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                 утр
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                      утр
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2
     Виступили:   10:15:59: Ємченко Ганна Григорiвна
   Голосування за пропозицію Ємченко Г.Г. за внесення в порядок денний питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік»
     Поіменно:    10:16:42 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   1
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



     Виступили:   10:16:49: Ємченко Ганна Григорiвна
Голосування за пропозицію Ємченко Г.Г. за внесення в порядок денний питання «    Про розподіл вільного залишку коштів загального фонду обласного бюджету у 2014 році»
Поіменно:    10:17:09 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало   4
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
     Виступили:   10:17:22: Кропачов Дмитро Iгорович
      Голосування за пропозицію Кропачова Д.І. за внесення в порядок денний питання « Про внесення змін до Порядку надання використання субвенцій з обласного бюджету місцевим бюджетам, що спрямовуються на вирощування льону-довгунцю та насінницьких посівів олійного льону («льону -кудряшу»), зі змінами»
     Поіменно:    10:18:18 :  За  59, проти   1, утримались   4, не голосувало  10
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                                     утр
           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр
           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол
           Борис Василь Миколайович                                         негол
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр
           Дейсан Микола Миколайович                         проти
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:  10
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



Виступили:   10:18:31: Дяченко Андрій Васильович
      Голосування за пропозицію Дяченко А.В. за внесення в порядок денний питання « Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.01.2014 № 1063 «Про Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2014 рік»»
     
     Поіменно:    10:19:53 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                          негол
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
Виступили:   10:19:31: Дяченко Андрій Васильович     
Голосування за пропозицію Дяченко А.В. за внесення в порядок денний питання « Про внесення змін до рішення обласної ради від 09.04.2014 № 1181 «Про створення тимчасової контрольної комісії облради»     
Поіменно:    10:20:24 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



     Виступили:   10:20:36: Кавун Валерiй Карпович
Голосування за пропозицію Кавуна В.К. за внесення в порядок денний питання «Про використання коштів для надання разової грошової допомоги малозабеспеним громадянам області»      
     Поіменно:    10:21:17 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   0
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
Виступили:   10:21:31: Остап'юк Анатолiй Васильович
Голосування за пропозицію Остап’юка А.В.  за внесення в порядок денний питання «Про звернення до Верховної Ради України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування»     
     Поіменно:    10:22:10 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   1
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



     Виступили:   10:22:23: Дейсан Микола Миколайович
Голосування за пропозицію Дейсана М.М. за внесення в порядок денний питання «Про звернення до Верховної Ради України щодо погодження умов договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та надання в оренду земельних ділянок лісового фонду»     
     Поіменно:    10:23:13 :  За  71, проти   0, утримались   1, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                                      утр
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
Виступили:   10:23:32: Борис Василь Миколайович
Голосування за пропозицію Борис В.М. за внесення в порядок денний питання «Про звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо оподаткування операцій з постачання лікарських засобів податку на додану вартість»     
     
     Поіменно:    10:24:15 :  За  70, проти   0, утримались   0, не голосувало   4
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                                           негол
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
Виступили:   10:24:24: Долгих Ярослав Дмитрович
Голосування за пропозицію Долгих Я.Д. за внесення в порядок денний питання «Про звернення до Міністерства соціальної політики України щодо збереження у статусі юридичної особи Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства»     
     
     Поіменно:    10:25:11 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



   Виступили: Арешонков В.Ю.  
Голосування за пропозицію Арешонкова В.Ю.. за внесення в порядок денний питання «Про звернення до ВРУ, Прем’єр-Міністра України  щодо приведення у відповідність до чинного законодавства рішень квітневого референдуму 2000 року»     
Поіменно:    10:26:12 :  За  57, проти   1, утримались   5, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                                     утр
           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр
           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                                      утр
           Француз Вiталiй Йосипович                                    утр
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   5  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол
           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол
           Стах Василь Миколайович                                          негол
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
Виступили: Арешонков В.Ю.      
Голосування за пропозицію Арешонкова В.Ю.. за внесення в порядок денний питання «Про звернення депутатів Житомирської обласної ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні»     
   Поіменно:    10:26:40 :  За  71, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



            
Голосування за пропозицію Француза В.Й. за внесення в порядок денний питання «Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України»     

Поіменно:    10:27:18 :  За  66, проти   0, утримались   0, не голосувало   8
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                                      негол
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                                         негол
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                          негол
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
     Виступили:   10:27:29: Войтенко Архип Борисович

Голосування за порядок денний в цілому
     Поіменно:    10:28:31 :  За  74, проти   0, утримались   0, не голосувало   0
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Процедура
Голосування за регламент.                                                  
     Поіменно:    10:29:26 :  За  73, проти   0, утримались   0, не голосувало   1
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



  1.  Про заходи щодо економiї бюджетних коштiв                   
      Голосування:                                                          
     Поіменно:    10:30:47 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  2.  Про розп. вiльного залишку коштiв заг. фонду обласного бюджету у 2014 роцi.  
Голосування:                                                                                                   
     Поіменно:    10:32:18 :  За  72, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  22  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  3.  Про внесення змiн до обласного бюджету на 2014 рiк.         
Проведені реєстрації
     Виступили:   10:32:42: Ємченко Ганна Григорiвна
     Виступили:   10:50:59: Кавун Валерiй Карпович
     Виступили:   10:53:03: Кривенко Вадим Валерiйович
     Виступили:   10:54:50: Тітов Віктор Васильович
     Виступили:   10:55:33: Гринчук Сергiй Iванович
     Виступили:   10:57:03: Нехворовський Олександр Миколайович
     Виступили:   11:00:44: Нехворовський Олександр Миколайович
     Виступили:   11:03:01: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   11:04:22: Гордiйчук Вiктор Петрович
     Виступили:   11:07:13: Гордiйчук Вiктор Петрович
     Виступили:   11:07:19: Гордiйчук Вiктор Петрович
     Виступили:   11:09:12: Балюрко Вiктор Степанович
     Виступили:   11:11:57: Карпека Олег Олександрович
     Виступили:   11:12:57: Андрiйчук Юрiй Андрiйович
     Виступили:   11:17:56: Борис Василь Миколайович
     Виступили:   11:23:48: Торбас Олександр Михайлович
     Виступили:   11:32:03: Бондарчук Юрiй Станiславович
     Виступили:   11:38:22: Войтенко Архип Борисович
     Виступили:   11:39:12: Дейсан Микола Миколайович
                  11:42:18 75 – дореєстровано депутата Озерчука А.М.
Голосування:                                                          
     Поіменно:    11:42:57 :  За  58, проти   3, утримались   1, не голосувало  13
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                    утр
           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


           
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                         проти
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:   8  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                         проти
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  4.  Про бюджетний регламент Жит. облради.                       
     Виступили:   11:45:22: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   11:45:40: Ємченко Ганна Григорiвна

Голосування:                                                          
     Поіменно:    11:46:41 :  За  68, проти   0, утримались   1, не голосувало   6
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                      утр
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  5.  Про внес. змiн до Порядку надання використання субвенцiй з  
       обласного бюджету мiсцевим бюджетам, що спрямовуються на  
      вирощування льону-довгонцю та насiнних посiвiв олiйного льону                                                        
     Виступили:   11:49:19: Заруцький Вiктор Тадейович
     Виступили:   11:52:11: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   12:00:11: Долгих Ярослав Дмитрович
     Виступили:   12:02:06: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   12:02:58: Кропачов Дмитро Iгорович
     Виступили:   12:03:49: Будник Роман Петрович
Голосування:                                                          
     Поіменно:    12:05:02 :  За  43, проти   6, утримались   2, не голосувало  24
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                                           негол
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр
           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                          проти
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол
           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол
           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                         проти
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:  12
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол
           Борис Василь Миколайович                                         негол
           Зозуля Микола Петрович                            проти
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Дейсан Микола Миколайович                         проти
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                             проти
           Сербiн Петро Андрiйович                           проти
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   1



            
  6.  Про внесення змiн до рiшення облради №1063 вiд 23.01.2014   
     "Про програму економiчного i соцiального розвитку Житомирської областi на 2014 рiк".   
Голосування:                                                                                         
     Поіменно:    12:06:23 :  За  63, проти   0, утримались   0, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                                     негол
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                                             негол
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  7.  Про надання дозволу на заст. коефiцiєнта 0,7 до орендної плати.   
Голосування:                                                                                                       
     Поіменно:    12:07:03 :  За  61, проти   0, утримались   1, не голосувало  13
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                   утр
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                                     негол
           -  -  Депутатів:  18  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  8.  Про використання коштiв для надання разової грошової допомоги малозабезпечиним громадянам областi.
Голосування:                                                                             
     Поіменно:    12:08:16 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0



            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  9.  Про внесення змiн до рiшення облради ь1181 вiд 10.04.2014 "Про створення тимчасової контрольної комiсiї обласної ради".      
     Виступили:   12:18:54: Острожинський Валентин Євгенович
     Виступили:   12:19:47: Нехворовський Олександр Миколайович
Голосування:                                                                                                             
     Поіменно:    12:22:09 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           -  -  Депутатів:  23  За:  18  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 10.  Про звернення до ВРУ щодо розширення повноважень органiв мiсцевого самоврядування.   
Голосування:                                                                                          
     Поіменно:    12:23:04 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            



 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 11.  Про звернення до ВРУ щодо погодження умов договорiв оренди  
      земельних дiлянок сiльськогосподарського призначення та надання в оренду земельних дiлякок лiсового фонду.    
Голосування:                                                                 
     Поіменно:    12:23:36 :  За  62, проти   0, утримались   1, не голосувало  12
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                                     негол
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 12.  Про звернення до МОЗ України щодо оподаткування операцiй з  
       постачання лiкарських засобiв податку на додану вартiсть.
Голосування:                                                                                                                     
     Поіменно:    12:24:07 :  За  62, проти   0, утримались   0, не голосувало  13
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 13.  Про звернення до Мiн. соц. полiтики України щодо збереженн  
     я у статусi юридичної особи Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного пiдприємства.  
Голосування:                                                                  
     Поіменно:    12:24:48 :  За  61, проти   0, утримались   1, не голосувало  13
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            



          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                                        негол
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                      утр
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 14.  Про звернення до ВРУ, Прем'єр-Мiнiстра України щодо приведення у вiдповiднiсть до чинного законодавства рiшеннь квiтневого референдуму 2000 року   
Голосування:                                                                                       
     Виступили:   12:25:32: Кривенко Вадим Валерiйович
     Виступили:   12:28:10: Олещенко Микола Миколайович
     Виступили:   12:31:26: Стах Василь Миколайович
     Виступили:   12:32:47: Кавун Валерiй Карпович
     Виступили:   12:33:18: Годований Руслан Миколайович
     Виступили:   12:35:21: Олещенко Микола Миколайович
     Поіменно:    12:40:30 :  За  64, проти   0, утримались   0, не голосувало  11
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 15.  Про звернення депутатiв Житомирської облради щодо суспiльно-полiтичної ситуацiї в Українi.
     Виступили:   12:40:58: Будник Роман Петрович
Голосування за основу:                                                          
     Поіменно:    12:43:08 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало  15
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                                          негол
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                                        негол
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     Виступили:   12:43:35: Будник Роман Петрович
     Виступили:   12:47:35: Будник Роман Петрович
Голосування в цілому:                                                          
     Поіменно:    12:48:48 :  За  65, проти   0, утримались   0, не голосувало  10
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                                        негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                                         негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                                          негол
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            



 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 16.  Iнф. про результати розгляду звернень депутатiв облради доВРУ, КМУ.
Прийнято до відома                                                
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 17.  Iнф. про результати розгляду запитiв, внесених депутатами облради на сесiях обласної ради.
Голосування:                                                                                    
     Поіменно:    12:58:35 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   8
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     Виступили:   13:10:03: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   13:13:47: Тітов Віктор Васильович
     Виступили:   13:15:13: Сметанюк Богдан Степанович
     Виступили:   13:16:47: Каширiн Микола Леонтiйович
     Виступили:   13:38:11: Войтенко Архип Борисович
     Виступили:   13:42:59: Нестеровський Валерiй Євгенович
     Виступили:   13:45:38: Тарасюк Юрiй Iванович

13:47:03 – сесію оголошено закритою


Голова             ____________________________

     Секретаріат        ____________________________

Останнє оновлення: Середа, 30 квітня 2014, 11:44

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr