Електронний протокол ходу сесії

           
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                         проти
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:   8  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                         проти
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                                     негол
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович                                    негол
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  4.  Про бюджетний регламент Жит. облради.                       
     Виступили:   11:45:22: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   11:45:40: Ємченко Ганна Григорiвна

Голосування:                                                          
     Поіменно:    11:46:41 :  За  68, проти   0, утримались   1, не голосувало   6
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                  за
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович                              негол
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                                         негол
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                                      утр
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  21  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  5.  Про внес. змiн до Порядку надання використання субвенцiй з  
       обласного бюджету мiсцевим бюджетам, що спрямовуються на  
      вирощування льону-довгонцю та насiнних посiвiв олiйного льону                                                        
     Виступили:   11:49:19: Заруцький Вiктор Тадейович
     Виступили:   11:52:11: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   12:00:11: Долгих Ярослав Дмитрович
     Виступили:   12:02:06: Остап'юк Анатолiй Васильович
     Виступили:   12:02:58: Кропачов Дмитро Iгорович
     Виступили:   12:03:49: Будник Роман Петрович
Голосування:                                                          
     Поіменно:    12:05:02 :  За  43, проти   6, утримались   2, не голосувало  24
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович                                  негол
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                                           негол
           Войтенко Архип Борисович                                         негол
           Шадурська Олена Юрiївна                                      утр
           Тарасюк Юрiй Iванович                                        утр
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                          проти
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Тітов Віктор Васильович                                          негол
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол
           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол
           Васьківський Сергій Володимирович                                негол
           Дзюблик Павло Володимирович                                      негол
           Гринчук Сергiй Iванович                                          негол
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                         проти
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:  12
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                                      негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол
           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол
           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол
           Борис Василь Миколайович                                         негол
           Зозуля Микола Петрович                            проти
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Дейсан Микола Миколайович                         проти
           Яцкевич Володимир Михайлович                                     негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                                          негол
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   9
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за
           Шелюк Микола Iванович                       за
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                  за
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                                         негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                   за
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                             проти
           Сербiн Петро Андрiйович                           проти
           Ревега Олександр Васильович                 за
           Куценко Руслан Павлович                     за
           Долгих Ярослав Дмитрович                    за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  20  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

Останнє оновлення: Середа, 30 квітня 2014, 11:44

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr