Електронний протокол ходу сесії


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 16.  Iнф. про результати розгляду звернень депутатiв облради доВРУ, КМУ.
Прийнято до відома                                                
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 17.  Iнф. про результати розгляду запитiв, внесених депутатами облради на сесiях обласної ради.
Голосування:                                                                                    
     Поіменно:    12:58:35 :  За  67, проти   0, утримались   0, не голосувало   8
          -------------   Фракція ПР                              
           Куницький Вiктор Генрiхович                 за
           Нестеровський Валерiй Євгенович             за
           Луцюк Микола Миколайович                    за
           Дяченко Андрій Васильович                   за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція Батькiвщина                     
           Кавун Валерiй Карпович                      за
           Войтенко Архип Борисович                    за
           Шадурська Олена Юрiївна                     за
           Тарасюк Юрiй Iванович                       за
           Мiнаєв Артур Євгенiйович                    за
           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Тітов Віктор Васильович                     за
           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол
           Кривенко Вадим Валерiйович                  за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Галатюк Олександр Євстафiйович              за
           Васьківський Сергій Володимирович           за
           Дзюблик Павло Володимирович                 за
           Гринчук Сергiй Iванович                     за
           Русак Василь Степанович                     за
           Француз Вiталiй Йосипович                   за
           Годований Руслан Миколайович                за
           -  -  Депутатів:  18  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція НП                              
           Олещенко Микола Миколайович                 за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Гладиш Олександр Миколайович                за
           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за
           Остап'юк Анатолiй Васильович                за
           Борис Василь Миколайович                    за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Дейсан Микола Миколайович                   за
           Яцкевич Володимир Михайлович                за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Сосуля Валерiй Петрович                     за
           Арешонков Володимир Юрiйович                за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція КПУ                             
           Острожинський Валентин Євгенович            за
           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за
           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол
           Шелюк Микола Iванович                                            негол
           Нагурний Василь Анатолiйович                за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція Фронт Змiн                      
           Марцун Олександр Миколайович                за
           Бочковський Олександр Володимирович         за
           Карпiнський Геннадiй Iванович               за
           Карпека Олег Олександрович                                       негол
           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Корх Олег Вiкторович                        за
           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   ВЧНП                                    
           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за
           Нехворовський Олександр Миколайович         за
           Стах Василь Миколайович                     за
           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за
           Савченко Олександр Iллiч                    за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Позафракцiйнi депутати                  
           Балюрко Вiктор Степанович                   за
           Ємченко Ганна Григорiвна                    за
           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол
           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за
           Борщiвський Михайло Iванович                за
           Пастовенський Олександр Вiкторович          за
           Каширiн Микола Леонтiйович                  за
           Величук Анатолiй Iванович                   за
           Сухораба Василь Петрович                    за
           Шпакович Василь Iванович                    за
           Сич Наталiя Омельянiвна                     за
           Іваницька Тетяна Володимирівна              за
           Зелiнський Роман Степанович                 за
           Градовський Юрiй Григорович                 за
           Бондарчук Юрiй Станiславович                за
           Сметанюк Богдан Степанович                  за
           Козiн Вiктор Васильович                     за
           Будник Роман Петрович                       за
           Сербiн Петро Андрiйович                     за
           Ревега Олександр Васильович                                      негол
           Куценко Руслан Павлович                                          негол
           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           -  -  Депутатів:  23  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     Виступили:   13:10:03: Дяченко Андрій Васильович
     Виступили:   13:13:47: Тітов Віктор Васильович
     Виступили:   13:15:13: Сметанюк Богдан Степанович
     Виступили:   13:16:47: Каширiн Микола Леонтiйович
     Виступили:   13:38:11: Войтенко Архип Борисович
     Виступили:   13:42:59: Нестеровський Валерiй Євгенович
     Виступили:   13:45:38: Тарасюк Юрiй Iванович

13:47:03 – сесію оголошено закритою


Голова             ____________________________

     Секретаріат        ____________________________

Останнє оновлення: Середа, 30 квітня 2014, 11:44

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr