Електронний протокол ходу сесії

29.  Про створення тимчасової  контрольної комiсiї з вивчення господ. дiяльностi Житомирськоого обл. ком. агролiсогосподарського пiдприємства "Житомирагролiс"                                

     Виступили:   15:13:52: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   15:16:29: Кривенко Вадим Валерiйович

     Виступили:   15:17:38: Семенистий Володимир Стефанович

     Виступили:   15:18:56: Савченко Олександр Iллiч

     Виступили:   15:20:08: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   15:21:45: Кавун Валерiй Карпович

     Виступили:   15:22:46: Дяченко Андрій Васильович

     Виступили:   15:23:45: Остап'юк Анатолiй Васильович

Голосуванння за перенесення розгляду на наступну сесію

     Поіменно:    15:26:26 :  За  47, проти   1, утримались   2, не голосувало  22

          -------------   Фракція ПР                             

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                                        негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                                        негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                                       негол

           Русак Василь Степанович                                          негол

           Кривенко Вадим Валерiйович                                       негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Галатюк Олександр Євстафiйович                                   негол

           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  19  За:   7  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракція НП                             

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Гладиш Олександр Миколайович                                     негол

           Остудiмов Анатолiй Олександрович                                 негол

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  13  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                                      негол

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                  утр

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                                            негол

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Куценко Руслан Павлович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  22  За: 18  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

Останнє оновлення: Понеділок, 14 квітня 2014, 10:53

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr