Електронний протокол ходу сесії

Голосування За надання додатково 5 хвилин на задавання питань до виступаючого   

Поіменно:    11:18:13 :  За  54, проти   1, утримались   1, не голосувало  27

          -------------   Фракція ПР                             

           Рижук Сергiй Миколайович                                         негол

           Никитюк Олександр Андрiйович                за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   9  За:   6  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Войтенко Архип Борисович                                         негол

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович                                    негол

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Семенистий Володимир Стефанович             за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція НП                             

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                                     негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Гаманюк Анатолiй Iванович                                        негол

           Борис Василь Миколайович                                         негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                                        негол

           Левицький Анатолій Володимирович                                 негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                                        негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                                        негол

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                                     утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                                        негол

          Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                                      негол

           Борщiвський Михайло Iванович                                     негол

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Сич Наталiя Омельянiвна                                          негол

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                                        негол

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                                      негол

           Збаражський Володимир Андрiйович                                 негол

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                                         негол

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Синьов Iгор Валерiйович                                          негол

           Куценко Руслан Павлович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  26  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  13

Останнє оновлення: Понеділок, 14 квітня 2014, 10:53

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr