Електронний протокол ходу сесії

  2.  Про стан фiнансування та проблемнi питання галузi охорони  

     здоров'я в областi.                                        

     Виступили:   10:53:21: Торбас Олександр Михайлович

     Виступили:   10:58:46: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:02:20: Остап'юк Анатолiй Васильович

     Виступили:   11:02:31: Войтенко Архип Борисович

     Виступили:   11:06:20: Нехворовський Олександр Миколайович

     Виступили:   11:13:47: Данилюк Наталiя Адамiвна

Голосування за завершення задавання питань до виступаючого

     Поіменно:    11:17:25 :  За  59, проти   6, утримались   1, не голосувало  17

          -------------   Фракція ПР                              

           Рижук Сергiй Миколайович                    за

           Никитюк Олександр Андрiйович                за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   9  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                                          негол

           Тарасюк Юрiй Iванович                                            негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                        проти

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Семенистий Володимир Стефанович                                  негол

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

           Годований Руслан Миколайович                                 утр

           -  -  Депутатів:  19  За:  14  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція НП                             

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Перегуда Вiктор Петрович                          проти

           Дейсан Микола Миколайович                   за

           Левицький Анатолій Володимирович            за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  13  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                             

           Тимошенко Микола Михайлович                 за

           Острожинський Валентин Євгенович            за

           Нагурний Василь Анатолiйович                                     негол

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                                     негол

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Полiщук В'ячеслав Iванович                                       негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Корх Олег Вiкторович                                             негол

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                                         негол

           Нехворовський Олександр Миколайович                              негол

           Стах Василь Миколайович                                          негол

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                    за

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                                     негол

           Сухораба Василь Петрович                                         негол

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                      проти

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                        проти

           Будник Роман Петрович                             проти

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                                          негол

           Долгих Ярослав Дмитрович                                         негол

           -  -  Депутатів:  26  За:  16  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

Останнє оновлення: Понеділок, 14 квітня 2014, 10:53

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr