Електронний протокол ходу сесії

Протокол Двадцять третя сесiя Житомирської обласної ради

10-04-2014p.

На сесії проведені реєстрації

          10-04-2014 10:03:44 82

          10-04-2014 10:17:40 83 – Дореєстровано депутата Диняка С.В.

          10-04-2014 12:55:01 74 – Перереєстрація після перерви

          10-04-2014 15:02:16 72 – Перереєстрація на вимогу депутатів

Порядок денний:

Голосування за склад секретаріату

     Поіменно:    10:11:53 :  За  78, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракція ПР                              

           Рижук Сергiй Миколайович                    за

           Никитюк Олександр Андрiйович                за

           Кулик Андрiй Євтухович                      за

           Каширiн Микола Леонтiйович                  за

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Бутенко Сергій Григорович                   за

           Троц Вiктор Миколайович                     за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Дяченко Андрій Васильович                   за

           -  -  Депутатів:   9  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція Батькiвщина                    

           Войтенко Архип Борисович                    за

           Шадурська Олена Юрiївна                     за

           Тарасюк Юрiй Iванович                       за

           Мiтнiцький Юрiй Георгович                   за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Прокопчук Валерiй Олексiйович               за

           Засiк Григорiй Борисович                    за

           Бiлецький Олег Миколайович                  за

           Русак Василь Степанович                     за

           Кривенко Вадим Валерiйович                  за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Галатюк Олександр Євстафiйович              за

           Семенистий Володимир Стефанович             за

           Васьківський Сергій Володимирович           за

           Дзюблик Павло Володимирович                 за

           Гринчук Сергiй Iванович                     за

           Кавун Валерiй Карпович                      за

           Француз Вiталiй Йосипович                   за

          Годований Руслан Миколайович                за

           -  -  Депутатів:  19  За:  19  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція НП                             

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Гладиш Олександр Миколайович                за

           Остудiмов Анатолiй Олександрович            за

           Остап'юк Анатолiй Васильович                за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Гаманюк Анатолiй Iванович                   за

           Борис Василь Миколайович                    за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дейсан Микола Миколайович                   за

          Левицький Анатолій Володимирович            за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Чушенко Сергiй Васильович                   за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Арешонков Володимир Юрiйович                за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція КПУ                            

           Тимошенко Микола Михайлович                                      негол

           Острожинський Валентин Євгенович                                 негол

           Нагурний Василь Анатолiйович                за

           Гордiйчук Вiктор Петрович                   за

           Алексєєвич Тетяна Миколаївна                за

           Шелюк Микола Iванович                       за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція Фронт Змiн                     

           Полiщук В'ячеслав Iванович                  за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Корх Олег Вiкторович                        за

           Бочковський Олександр Володимирович         за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   ВЧНП                                   

           Данилюк Наталiя Адамiвна                    за

           Нехворовський Олександр Миколайович         за

           Стах Василь Миколайович                     за

           Розпутенко Андрiй Дмитрович                 за

           Савченко Олександр Iллiч                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Позафракцiйнi депутати                 

           Балюрко Вiктор Степанович                   за

           Ємченко Ганна Григорiвна                                         негол

           Андрiйчук Юрiй Андрiйович                                        негол

           Лушкiн Володимир Андрiйович                 за

           Борщiвський Михайло Iванович                за

           Величук Анатолiй Iванович                   за

           Ломаков Григорій Миколайович                за

           Сухораба Василь Петрович                    за

           Харитончук Iгор Анатолiйович                за

           Сич Наталiя Омельянiвна                     за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Куницький Василь Iванович                   за

           Іваницька Тетяна Володимирівна              за

           Зелiнський Роман Степанович                 за

           Збаражський Володимир Андрiйович            за

           Градовський Юрiй Григорович                 за

           Вайсберг Юрiй Рувимович                     за

           Бондарчук Юрiй Станiславович                за

           Рудь Петро Володимирович                    за

           Сметанюк Богдан Степанович                  за

           Будник Роман Петрович                       за

           Ревега Олександр Васильович                 за

           Синьов Iгор Валерiйович                     за

           Куценко Руслан Павлович                     за

           Долгих Ярослав Дмитрович                    за

           -  -  Депутатів:  25  За:  23  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr