№1032 Про тимчасову зміну розподілу орендної плати

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Сімнадцята сесія                                                                            VI скликання
від 19.11.13 № 1032

Про тимчасову зміну розподілу
орендної плати

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення господарської діяльності комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 14.11.13, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Орендну плату, отриману за період з 01.11.13 по 31.12.13 в розмірі 32 %, яку передбачено перераховувати до обласного бюджету, відповідно до Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням обласної ради від 15.12.11 № 333, зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 22.11.12 № 697, спрямувати комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради.

2. Комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради кошти, отримані згідно пункту 1 цього рішення, використати на фінансову підтримку комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради у встановленому обласною радою порядку.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

   Голова обласної ради                                                                  Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr