№1034 Про встановлення орендної плати

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Сімнадцята сесія                                                                         VI скликання

від 19.11.13 № 1034

Про встановлення
орендної плати      

Відповідно до статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 14.11.13, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн.:

1.1. Житомирському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за користування приміщенням загальною площею 271,2 кв. м, яке перебуває на балансі обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3, з 01.01.13 по 01.03.13.

1.2. Житомирському обласному центру медико-соціальної експертизи Житомирської обласної ради за користування приміщеннями загальними площами 119,32 кв. м та 32,1 кв. м, які перебувають на балансі Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 Житомирської обласної ради і обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради та знаходяться за адресами: Житомирський район, с. Зарічани, Бердичівське шосе, 3, і
м. Житомир, вул. В.Бердичівська, 62а, на 2014 рік.

1.3. Житомирському обласному відділенню пошуково-видавничого агентства “Книга Пам’яті України” за користування приміщенням загальною площею 36,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, на 2014 рік.

1.4. Науково-редакційній групі з підготовки тому Зводу пам’яток історії та культури України по Житомирській області за користування приміщенням загальною площею 32,1 кв. м, яке перебуває на балансі комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, на 2014 рік.

1.5. Житомирській міській спілці воїнів-інтернаціоналістів за користування приміщенням загальною площею 17,2 кв. м, яке перебуває на балансі комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М.Бердичівська, 25, з 01.10.13 по 31.08.16.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

Голова обласної ради                                                                Й.А. Запаловський

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr