Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

 

Друга сесія

 

VI скликання

від14.12.10

№ 50

 

Про надання у користування мисливських  
угідь товариству з обмеженою відповідальністю
”Мисливсько-рибальський клуб Сапсан Полісся”

 

Розглянувши подання Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства від 02.09.10 № 04-09/1446, висновок державного управління охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області від 30.08.10 № 3912/С-7-4-3913, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 06.09.10 № 4915/41/1-10 щодо надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю ” Мисливсько-рибальський клуб Сапсан Полісся ”, керуючись статтями 21, 22 Закону України „Про мисливське господарство та полювання”, враховуючи рекомендацію постійної комісії обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів від 10.12.10, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування частиною мисливських угідь на площі 7 376,0 га ДП ”Бердичівське лісове господарство” за його згодою (лист від 31.08.10 № 03/801), згідно з додатком 1.
2. Надати у користування мисливські угіддя площею 7 376,0 га товариству з обмеженою відповідальністю ”Мисливсько-рибальський клуб Сапсан Полісся ” терміном на 15 років, згідно з додатком 2.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю ”Мисливсько-рибальський клуб Сапсан Полісся”:

3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
3.3. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів.

 

Голова ради

 

Й.А. Запаловський

 

ДОДАТКИ ДО РІШЕННЯ

Площі мисливських угідь ДП ”Бердичівське лісове господарство”, право якими припиняється на підставі добровільної відмови

Площі мисливських угідь, які надаються у користування товариству з обмеженою відповідальністю

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr