• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

№ 984 Про передачу газопроводу

 


trizyb1
УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Шістнадцята сесія                                                                               VІ скликання

від 19.09.13 №   984

Про передачу газопроводу

 

         Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні”, ст. 137 Господарського кодексу України, враховуючи звернення публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» від 11.07.13 № 1320/01.01-15/13,рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності   від 12.09.13, обласна рада  

ВИРІШИЛА:

1. Вилучити з оперативного управління Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради газопровід середнього тиску, обладнаний УКЗ та анодним заземленням ПЕ-д-75 мм, довжиною 325 мм та СТ-д-75 мм, довжиною 15,6 м, від вул. Пушкінської до котельні, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Старий бульвар, 9, 2009 року введення в експлуатацію (первісна балансова вартість 141094,00 грн., залишкова вартість 112877,00 грн.).

2. Передати публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз» та закріпити на праві господарського відання газопровід середнього тиску, обладнаний УКЗ та анодним заземленням ПЕ-д-75 мм, довжиною 325 мм та СТ-д-75 мм, довжиною 15,6 м.

3.  Директору Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради Юрчаку О.А. здійснити передачу газопроводу відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати обласній раді акт приймання-передачі.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності та заступника голови обласної ради Чигиря М.А.

 

 

Голова обласної ради                                                   Й.А. Запаловський

Останнє оновлення: Понеділок, 23 грудня 2013, 11:47

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr