№ 908 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального вищого навчального закладу „Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ятнадцята сесія                                                                          VI скликання

від 12.06.13 № 908

Про зміну назви та затвердження Статуту
комунального вищого навчального закладу
„Бердичівський медичний коледж”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України "Про місцеве  самоврядування   в   Україні",   враховуючи   подання   обласної   державної адміністрації   від 05.03.13 № 1402/51/2-13,   рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від 06.06.13, з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 04.06.13, обласна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Змінити назву Бердичівського медичного коледжу Житомирської обласної ради на комунальний вищий навчальний заклад  „Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради.        

 2. Затвердити Статут комунального вищого навчального закладу „Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

 3.  Директору комунального вищого навчального закладу „Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради Клименюку В.П. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                             Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr