• Інформація по субсидії

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послугКалькулятор розрахунку розміру субсидії

 

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ОБЛАСТІ  (Завантажити)    

 Інструкція про порядок заповнення бланків для надання житлових субсидій

 

Бланки заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрат Ви можете заповнити і надати особисто (або надіслати поштою) до місцевого управління соціального захисту населення.

       Органам соцзахисту забороняється вимагати від заявників інші документи, крім заяви та декларації. Всі додаткові документи будуть отримані органами соцзахисту у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін. Вам НЕ потрібно подавати інші документи самостійно.

      При виникненні додаткових питань відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній»: Урядової – 0-800-507-309, обласної – (0412) 24-14-08, кол-центру ПАТ ЕК «Обленерго» — (0412) 40-21-50, ПАТ «Житомиргаз» — (0412) 43-87-79.

     Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України, на сайті Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015 – 2017 роки

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

№ 763 Про Програму щодо запобігання і протидії корупції в області на 2013 - 2015 роки

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

 

Тринадцята сесія                                                                                     VI скликання

від 20.12 2012      № 763

Про Програму щодо запобігання
і протидії корупції в області
на 2013 - 2015 роки

Відповідно до пункту 16 Плану заходів із впровадження Ініціативи ”Партнерство ”Відкритий Уряд”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року № 514-р, з метою впровадження механізмів зменшення рівня корупції в області, відповідно до положень Національної антикорупційної стратегії на 2011 - 2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21.10.2011 № 1001, забезпечення ефективної реалізації державної антикорупційної політики у сфері запобігання і протидії корупції, здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов вчинення корупційних правопорушень, а також налагодження дієвої співпраці місцевих органів влади у зазначеній сфері, керуючись ст. 43 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи подання обласної державної адміністрації від 15.11.2012 № 7350/51/2-12, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму щодо запобігання і протидії корупції в області на 2013 – 2015 роки (додається).

2. Визнати обласну державну адміністрацію відповідальним виконавцем Програми, а співвиконавцями – райдержадміністрації і міськвиконкоми.

3. Обласній державній адміністрації забезпечити виконання даної Програми.

4. Рекомендувати районним державним адміністраціям, міськвиконкомам розробити, а районним та міським радам затвердити відповідні регіональні програми.

5. Рекомендувати структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, міськвиконкомам у процесі формування проектів обласного і місцевих бюджетів на 2013 рік та наступні роки передбачати кошти на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією заходів Програми, у межах фінансових можливостей бюджетів.

Обсяг фінансування заходів відповідно до Програми визначати щороку під час складання проекту обласного та місцевих бюджетів на відповідний рік на підставі наданих виконавцями заходів обґрунтованих розрахунків.

6. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації (Будішевський Ю.Ж.) щороку до 10 лютого інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання Програми.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань законності, правопорядку і прав людини.

 

 

 

Голова обласної ради

Й.А. Запаловський

 

Додаток до рішення

Останнє оновлення: П'ятниця, 20 грудня 2013, 11:42

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr